Novou sezónu The Grand Tour doprovodí epizodická hra

Autor: chaosteoryczPublikováno: 2.1.2019, 15:14

Publikováno: 2.1.2019, 15:14

Sociální sítě

O autorovi

chaosteorycz

chaosteorycz

Je autorem 2180 článků

Když bývalí tahouni pořadu Top Gear zamávali televizi BBC a vydali se směr Amazon, všichni z nás očekávali neměnné pokračování jejich vylomenin, třebaže pod jiným názvem. Blížící se třetí sezóna je jasným důkazem, že očekávání byla správná. Relace The Grand Tour si našla nezastupitelné místo v portfoliu Amazon Video a v srdcích benzínových bláznů, kteří se ani na stará kolena nevzdali toho dítka se zálibou v angličácích. Společnost, stojící za vznikem pořadu, ale hodlá fušovat i do herního průmyslu, a právě titul doprovázející nadcházející díly ukáže možnosti celku Amazon Game Studios.

The Grand Tour Game vyjde 15. ledna, tedy její první část. Ve stejný týden totiž začíná nová řada pořadu, a právě její jednotlivé části budou spouštěčem herních epizod. Každý týden se dočkáte aut, výzev a lokací známých z premiérového vysílání. Hra se samozřejmě neobejde bez dabingu ústřední trojice, který už teď slibuje vytříbený britský humor, říznutý pořádnou dávkou dětinskosti. Pokud jste skalními fanoušky Maye, Clarksona a Hammonda, můžete v obchodě Xbox Store zabrousit k bundlu za 299 Kč. Jeho předobjednáním získáte tři speciály z minulých řad.

 • Akronym

  Já bych to koupil, jsem fanoušek téhle trojky, ale mám obrovské obavy, že to bude neuvěřitelná hovadina.

  • ZabijackyKafe

   Za 300 i kdyby podprůměrná hra ale přesto za hlášky od nich po tom co Clarskona vyhodili od forza série budu rád 🙂

   • Akronym

    Jasně, jsou to 3 kila to je prd. Já jen nechci být nasranej, že jsem koupil blbost 😀, taky mě zarazila velikost cca 120 MB, jako fakt mám pochybnosti.

    • Jaroslav Houdek

     To je určitě jen loader s nějakým menu, zbytek pak bude vycházet s těma epizodama.
     Každopádně ve které jiné hře máme možnost jezdit s potuněnou Ladou 2105?

   • ZabijackyKafe but

 • VencaF

  jasny kup tedo urazky forzy ale treba to bude sranda

 • KoubecX

  Hele za ty prachy to vezmu, i kdyby to byla ptákovina 😀

 • Jav. Deluxevideo

  Tady bych byl opatrnej, ty tři stovky je jen základ, pak se budou zřejmě dokupovat jednotlivé epizody, ve storu je kouzelná větička “ + Nabídky v nákupech z aplikace“