Nový díl Super Mega Baseball překvapuje komplexností

Autor: Lukáš UrbanPublikováno: 12.4.2020, 10:48

Publikováno: 12.4.2020, 10:48

Sociální sítě

O autorovi

Lukáš Urban

Lukáš Urban

Je autorem 2952 článků

Jako by to to bylo včera, co jsme zkoušeli první díl Super Mega Baseball. Bylo to barevné, lehce dětinské a plné chyb. Asi jsme tenkrát ani ve snu nepřemýšleli, že by se ze značky stala dlouhodobá série. Ale autoři se pálky a míčku jen tak nevzdali. Přes aktualizace a pozdější pokračování ukázali, že jim je baseball bližší, než se zprvu zdálo. Teď se na nás řítí díl třetí a nové video má za cíl odprezentovat všechny klíčové novinky. A jsme upřímně mile překvapeni.

Středobodem kampaně je režim Franchise, který si možnostmi příliš nezadá s podobnými módy velkých her. Připravte se na komplexní řízení vybraného týmu, kde nejsou tabu fyzička hráčů, jejich platové podmínky nebo stav klubu jako takového. Důležitou roli hraje chemie mezi jednotlivými hráči a obchodování s ostatními kluby. Velký krok kupředu udělaly stadiony ovlivňované denní dobou a velice příjemně působí editor vlastního klubu, personalizované logo nevyjímaje.

Schválně se na ukázku podívejte a možná propadnete kouzlu amerického sportu. Pokud ano, tak do vydání příliš dlouho čekat nebudete. Prozatím platí duben, nicméně vývojáři připouští, že pandemie může finalizaci projektu lehce pozdržet. Šlo by však o řády dní, maximálně týdnů.