Ori a Gears Tactics na The Game Awards

Publikováno: 16.11.2019, 9:27

Sociální sítě

O autorovi

tonyskate

tonyskate

Je autorem 4079 článků

Už během rozhovorů na X019 se Phil Spencer zmínil, že ještě tento rok budou mluvit o několika hrách. Jistě vám neuniklo, že mezi návalem her na čtvereční akci podezřele scházela očekávaná únorová pecka Ori and the Will of the Wisps, ale napadají nás i Gears Tactics, Psychonauts 2 či Battletoads. A jak už vám prozradil titulek zprávy, právě dvě zmíněné hry se 12. prosince objeví na předávání cen The Game Awards 2019. Samozřejmě se můžeme těšit i na další premiéry a představení nových her od dalších vydavatelů. Určitě to opět bude stát za to. Na závěr zmíníme, že Matt Booty na X019 potvrdil, že během příštího roku budou oznamovat další nové hry od Xbox Game Studios. Příští generace začíná znít líp a líp.

 • David Jurič

  Sem si říkal proč neukázali Oriho na XO19 když už vychází za chvíli a bál jsem se dalšího posunutí. Tak super, že si ho jenom šetřily na další akci.

 • Jiri Kriz

  Já jen doufám že ta nová generace Xboxu bude opravdu už AAA, nejen Forza, Gear a Halo a State of Decay a Vigor a Dayz atd.

  Ale fakt exkluzivky, třeba něco na způsob Call of Duty nebo nějaká westernovka, či střílečky ale i jiný závody a nebo bojovky a nebo něco s opravdu silným příběhem a fakt zábavnýho.
  Těch cca deset exkluzivních her mezi kterýma jsou i stávající exkluzivky napříč Xbox generacema, už nějak přestávají stačit protože se mění grafika jinak je to pořád to stejný.

  • ZdBu74

   Respektuji tvůj názor, já to mám tak, že exkluzivitu her neřeším. Konzoli jsem si koupil proto, že nemusím řešit, jestli hra pojede na mém PC, protože na konzoli jede vždy. Zkrátka je mi jedno, jestli hra vyjde jen pro Xbox nebo i ostatní platformy.

   • Maladava

    Zdendo mám to úplně stejně. A hlavně mi přijde, že slovem exluzivka si poměřují pindíky jen u PS.

   • Zemančík Tadeáš

    Nápodobně

  • jirkawaggon

   Hlavne je třeba si uvědomit, ze na tomto eventu nebylo predstaveni nove generace… a nebyla to E3, kde se predstavuji ty nejdulezitejsi novinky.

09. 06. 2019 • tonyskate0

E3 2019: Ori and the Will of the Wisps vyjde v únoru

Ačkoliv jsme s kouzelnou plošinovkou Ori and the Will of the Wisps počítali na letošní podzim, dočkáme se jí až 11. února 2020. Nicméně pevně věříme, že čekání bude stát za to. Z nové upoutávky jsme poznali, že po nás půjde daleko více větších potvor, ale nebude chybět ani zkoumání nádherného světa a především dojemný příběh, který je nadále zahalen rouškou tajemna. Více se dozvíme v následujících měsících a zatím si musíme vystačit...

»
13. 06. 2018 • tonyskate0

14 minut z Ori and the Will of the Wisps

Nad novým trailerem na Ori and the Will of the Wisps jsme se doslova rozplývali a je jasné, že tohle bude přinejmenším stejná pecka jako původní Ori and the Blind Forest. Níže pro vás máme celých 14 minut z hraní této akční plošinovky, která dorazí příští rok exkluzivně na Xbox One. Ovladač uchopil jeden z redaktorů zahraničního IGN a je vidět, že ze začátku trochu tápe, zvláště než si zvykne na ovládání,...

»
11. 06. 2018 • tonyskate1

E3 2018: Ori and the Will of the Wisps

Ori and the Blind Forest je naprosto unikátní záležitost, kterou je jasnou hvězdnou v nabídce exkluzivních her. Proto nás nesmírně potěšilo loňské oznámení pokračování s názvem Ori and the Will of the Wisps, k němuž došlo za doprovodu piana. Tato hra totiž vyniká nejen skvělou hratelností, zpracováním a příběhem, ale také úžasným soundtrackem. A jak vypadá pokračování? Naprosto božsky! Snad bychom se odvážili říci, že lépe než Forza Horizon 4, ale zase tak...

»
12. 06. 2017 • tonyskate1

E3 2017: Ori and the Will of the Wisps

Plošinovka Ori and the Blind Forest nám před třemi lety vyrazila dech. Když pak hra konečně vyšla, byla ještě lepší, než se čekalo a nesmazatelně se zapsala do srdce nejednoho hráče. O pokračování se spekulace už od loňského roku, kdy byl zaregistrován název Ori and the Will of the Wisps. Existenci hry pak byla potvrzena dnes rána skrze únik, takže se pro řadu hráčů nejedna o tak velké překvapení, ale...

»