Otevření londýnského obchodu doprovodil Microsoft velkým streamem

Publikováno: 12.7.2019, 13:38

Sociální sítě

O autorovi

Lukáš Urban

Lukáš Urban

Je autorem 3318 článků

Včera Microsoft v londýnském West Endu otevřel nový obchod, který má být vlajkovou centrálou pro evropský trh. Obchod je na pěkném místě a rozkládá se ve třech patrech. Je tak jasné, že vlastní prostor dostala konzole Xbox One a hraní jako takové. A to včetně těch titulů, které se do prodeje teprve chystají. Po omezenou dobu se návštěvníci mohou seznámit s Versus režimem Gears 5 a modernizovaným titulem Battletoads. Na hraní jsou pak k dispozici i aktuální záležitosti, jako LEGO rozšíření pro Forzu Horizon 4 nebo dodatek Village and Pillage pro Minecraft. Do konce týdne bude na místě k vyzkoušení i Project xCloud.

Že v obchodě není jen software a hardware partnerských značek, měl potvrdit pětihodinový stream. Major Nelson dorazil v tradičně padnoucím obleku a když zrovna v bílých rukavicích nepůsobil dojmem, že bude přítomným pánům kontrolovat prostatu, byl jako průvodce plně dostačující. Bohužel herní okna se z větší části skládala z her třetích stran. A nebýt přítomného brandu, do poloviny streamu by si na Xbox patrně nikdo ani nevzpomněl.

Diváci měli nejspíš řešit víc hosty než dotyčnou hru. Herec Taron Egerton byl tak téměř hodinu součástí Fortnite. Po oblíbeném battle royalu přišla FIFA 19. Fotbal vydržel ještě déle, neboť se ho chopili fotbalisté Peter Crouch, Raheem Sterlink a moderátor Chris Stark. Až v poslední třetině došlo na xboxovou hru, když do pomyslného kokpitu usedl herec John Boyega. Díky jeho zadumanému výrazu těžko říct, zda ho Forza Horizon 4 bavila nebo ne.

Poslední hodina se soustředila na tituly z předplatného Xbox Game Pass. A podle nás působila nejlépe. Když to bylo možné, hráli přítomní kolektivně (Rocket League, Halo, Human Fall Flat). V ostatních případech došlo na Goat Simulator, Superhot nebo Supermarket Shriek. Celý záznam Xbox Showcase máte níže.