OVERWATCH nás zve na Měsíc a představuje nový update

Autor: wellkeybigPublikováno: 1.6.2017, 18:06

Publikováno: 1.6.2017, 18:06

Sociální sítě

O autorovi

wellkeybig

wellkeybig

Je autorem 121 článků

Blizzard Entertainment je společnost, která se o své fanoušky stará a hry neustále vylepšuje. Skvělá týmová akce Overwatch brzy dostane nový obsah a update který udělá pár podstatných změn. Připomínám i probíhající narozeninový Event.

První z novinek je nová mapa „Horizon Lunar Colony“ která nás přemístí na Měsíc. Jde o místo, které můžete znát z filmečku Recall kde vyrůstal gorilí vědátor Winston. Můžeme se těšit na část mapy s nižší gravitací, kde budou vznikat nevídané situace. Horizon Lunar Colony je Assault mapa s dvěma body. Vypadá to, že se máme na co těšit.

Nový update si posvítí na podstatné balanční změny.

Postava Reapera dostane novou pasivní schopnost a to automatické uzdravení života 20% dílem uděleného poškození. Reaper by měl déle vydržet v boji a tak sestát atraktivnějším.

Postava Roadhoga bude mít upravený hitbox a jeho zbraň začne střílet rychleji, dostane větší kapacitu zásobníku, ale sníží se poškození.

McCree dostane upravenou ultimátí schopnost. Ta začne zaměřovat nepřítele 3x rychleji a dává 3x větší poškození. Díky této úpravě bude Deadeye nebezpečnější než kdy dříve.


Balanční úpravy postav nebudou jediná věc, na kterou se aktualizace podívá. Můžete se těšit na upravené statistiky, kde se snadno podíváte, za jakého hrdinu hrajete nejvíce napříč všemi módy. Statistiky projdou velkou změnou i v sekci Damage Drone a hra se stane přehlednější.

Úprav bude opravdu spoustu, změní se i skiny a spreje pro D.Vu a Genjiho a přibudou i nové možnosti pro Custom Games jako nastavení výšky skoků a jiné. Aktualizace se již testuje na PC, Brzy se však mapa i patch dostane i k nám na Xbox One.

24. 06. 2021 • tonyskate0

Saints Row, Warhammer a Overwatch na víkend zdarma

Tento týden se nabídka Free Play Days pro členy Xbox Live Gold spíše recykluje, takže následující tituly jste už dost možná vyzkoušeli, ale třeba si je budete chtít zahrát znovu. Jako první se nabízí už dobře známá týmová střílečka Overwatch (758 Kč), která tento týden obdržela cross-play, tedy hraní napříč platformami a můžete tak hrát s ostatními na PC, PS a Nintendu Switch. Dále by vás mohla oslovit bizarní akce Saints...

»
10. 06. 2021 • tonyskate0

Overwatch dostane cross-play

Cross-play, tedy hraní napříč platformami, dostává stále více her, což je jedině dobře. Další z nich bude týmová střílečka Overwatch od legendárního studia Blizzard. Druhý díl je nejspíše stále v nedohlednu a tak chtějí nadále zaměstnat hráče původního titulu. Kdy přesně hra dostane podporu hraní s ostatními na jiných platformách, zatím není známo, ale už probíhá betaverze, takže snad se tak stane v následujících měsících. Mezitím si můžete udělat účet Battle.net, který bude pro...

»
10. 03. 2021 • tonyskate0

Overwatch ve 120 FPS na Xbox Series X|S

Online střílečka Overwatch včera obdržela aktualizaci, která přináší různé opravy či rozšíření workshopu. Daleko zajímavější je ovšem optimalizace pro nové konzole Xbox Series X|S, která přináší tři výkonnostní režimy, díky kterým si můžete vybrat, jestli chcete upřednostni rozlišení, 120 FPS anebo rovnováhu, která preferuje celkovou kvalitu obrazu. Především 120 FPS si tak z konzolí užijete pouze na Xbox Series X|S. Níže máte všechny tři režimy přehledně rozděleny:

»
13. 03. 2020 • tonyskate1

Overwatch, Verdun a Nascar o víkendu zdarma

Plány na víkend by vám v tomto případě měla zajistit fantastická plošinovka Ori and the Will of the Wisps, kterou si můžete zahrát i s předplatným Xbox Game Pass, ale pokud to není váš šálek kávy, je tady opět víkendová akce Free Play Days. Jako členové Xbox Live Gold či předplatitelé Xbox Game Pass Ultimate si tak už teď až do pondělního rána můžete vyzkoušet následující trojici her.

»
08. 11. 2018 • Lukáš Urban0

Overwatch a jeho podání westernu

Rockstar a jeho pojetí divokého západu válcuje vše, co mu přijde do cesty. Jsou ovšem studia, která westernovou náladu mezi hráči využívají ve svůj prospěch, přestože titul obdobného ražení ani nemají. Příkladem budiž Blizzard, který novým filmečkem doplňuje další mezírku v univerzu hry Overwatch. Reunion staví proti sobě starouše McCreeho a gang Deadlock. Ten totiž přepadl konvoj na Route 66, čímž přerušil kovbojovi pravidelný přísun potravy. A není nic horšího než...

»
06. 11. 2018 • Lukáš Urban0

Akce Overwatch by mohla nabídnou cross-play

Jestli bude ten či onen titul hratelný v multiplayeru napříč platformami, záleží už nějaký čas především na Sony. Microsoft už několikrát ukázal, že nemá problém s tím, aby si hráči vlastnící Xbox zahráli s kamarády z ostatních břehů. Pokud to tedy dovolí tvůrci her, což například u Minecraftu, Rocket League nebo Fortnite není problém. U posledních dvou her Sony dokonce podlehlo a zeď nedostupnosti nechalo lehce padnout. Vzniklou průrvou by se teď rád...

»
25. 07. 2018 • Lukáš Urban0

V Overwatch řádí už i křeček

Oblíbená střílečka nezná hranic a pravděpodobně ani limitu pro konečný počet hratelných postav. Tou poslední, s níž můžete ostatním hráčům ničit nervy, je obyčejný, malý, chlupatý křeček Wrecking Ball. Roztomilý hlodavec není v Overwatch na parádu. Titěrný vzrůst kompenzuje velkým mechanickým strojem z kategorie Tank, který se v případě potřeby může stát doslovnou demoliční koulí. Mech je schopný zrychlit na rovině, ale dobře funguje i zavěšený na háku. Vzdálení nepřátelé musí počítat s tím, že...

»
21. 05. 2018 • Lukáš Urban0

Overwatch slaví narozeniny novou mapou a krátkým filmečkem

Představujeme vám Petru. Holka už má ledacos za sebou a podle toho taky vypadá. Některé přednosti už tak úplně nedrží na svém místě a vrásky snesou srovnání s Mariánským příkopem. Přesto je stále fešná, lehce opálená, plná ozdobných dekorací a ráda do sebe nechá proniknout herní postavy. Petra není nová hrdinka hanbatého filmu, ale mapa pro deathmatch režim oblíbené hry Overwatch. Dožít se lahodného titulu „Nejlepší zabiják“ v ruinách antického chrámu bude...

»