Playlisty a další výzvy rozšíří Forzu Horizon 4

Autor: Lukáš UrbanPublikováno: 10.3.2019, 14:20

Publikováno: 10.3.2019, 14:20

Sociální sítě

O autorovi

Lukáš Urban

Lukáš Urban

Je autorem 2281 článků

Obyčejný hráč s velkou hubou. Věrný člen redakce, jehož revír začíná a končím psaním.

Jak ten čas příšerně letí, nám příští týden připomene sedmá aktualizace arkády Forza Horizon 4. Všechny důležité novinky byly představeny během posledního streamu Forza Monthly. Ještě, než pořádně začal, fanoušci obsadili chat voláním po novém modelu Toyoty Supry. Bohužel automobilka dává přednost konkurenční platformě, a tak Playground Games sáhly po evropské obdobě, kterou je letošní BMW Z4. Než se rozčílíte, co to plácáme za pitomosti, tak připomeneme důležitá fakta. Oba vozy vznikaly souběžně a sdílejí spolu jak jízdní platformu, tak motory. Bavorský krasavec není zdaleka posledním plánovaným přírůstkem a fanoušci amerických divochů můžou pomalu slavit. Horizon 4 ulovil speciály firmy RTR, tudíž se po Británii začne prohánět nový Mustang, a to hned ve třech variantách.

Jak se k autům dostat? Hrajete-li Forzu každý den, máte téměř vyhráno. Od čtvrtka se ve hře objeví Playlisty a všechna nová auta jsou jejich odměnami. Jde o kombinaci výzev a úkolů, které mají denní či týdenní ráz. Při splnění poloviny máte první káru, při plné kompletaci druhou. Playlisty budou poskládány ze všech možných částí, takže počítejte s nutností absolvovat i mutliplayerové jízdy. Motivátorem budiž dílčí odměny v podobě starších modelů nebo kol štěstí. Zbývající část updatu si rozdělí nové sezónní události Showcase a osmnáct nových achievementů v hodnotě 500G.

 • VencaF

  takze tedka uplne ztratilo smysl kupovat Ultimate edici kdyz tedka budou auta ve forme odmen

  • Jaroslav Houdek

   Auta v Car passu jsou pořád jen pro ty s car passem. To že budou nějaké auta navíc pro všechny přece není problém. A hlavně je rozdíl dostat auto zadarmo ze salónu, nebo si ho hodiny vyjíždět ve výzvách. Co mi nejde do hlavy, je proč jsem předloni kupoval ultimate edici FM7. Na tu v Turn 10 jakoby zapomněli, pořád bez DLC a pouhých 1000GS.

   • Chaosteory CZ

    Díky za doplnění. Nevypisoval jsem vše kvůli článku v den vydání updatu. Každopádně je to tak, Car Pass vozy zůstávají a navíc pro jejich získání nebude nutný online přístup (pokud jsem správně pochopil).

 • Lukas

  To je fakt pitomost!!! Ke 100% za tyden je potreba GOLD a hlavne vic casu. Horizon 4 je fakt pekna hra, ale tohle posra***li.

  Snad ty auta co jsou za 100% (Porsche 914/6, Pontiac GTO a BMW M3 GTR budou nekdy v budoucnu ve Forzathon shopu)

  • Chaosteory CZ

   Dá se říct, že člověk, který hru nehraje každý den, nemá šanci 100 % udělat. Ale v minulosti fungovalo, že auta rozdávaná na podobném principu šla později například do kola štěstí. Když bude nejhůř, tak aukce.

   • Lukas

    GOLD nemam. Obcas kupuju, hraju tak 3. hod. za tyden. Kvuli rodine.

06. 08. 2019 • waggon5

Xbox Weeks Deals – 6.8. až 13.8.2019

Opět tu máme slevy, které jsou cílené hlavně na virtuální závodníky. Jak už bývá pravidlem, doplňuje to spousta inde her a tentokrát dokonce i jedna hra na Kinect. Slevy jsou platné do ranních hodin 13.srpna a jak často upozorňujeme, není na škodu se podívat na cenu i do jiného regionu.   Xbox ONE Adventures of Pip – 149Kč Anima: Gate Of Memories – The Nameless Chronicles– 199Kč Boom Ball for...

»
31. 07. 2019 • Lukáš Urban1

Forza Horizon 4 přidává updatem další LEGO auto

Dvanáctá velká aktualizace Forzy Horizon 4 zase nebyla tak velká. Tentokrát žádné příběhové závody, ba ani vozy z nich plynoucí. Vlastně jeden ano, nicméně týká se LEGO rozšíření, kterému chyběl jeden vrak ze stodoly. V případě kostičkované klasiky z dob dávno minulých se jedná o Porsche 911 Turbo 3.0. Kde se nachází místo posledního odpočinku německého sporťáku určitě zjistíte sami. Autíčko každopádně vypadá stejně dobře, jako jeho předchůdci.

»
23. 07. 2019 • DandyCZE3

XW Forza Horizon 4 Hot Lap Championship

Zdravíme všechny závodníky. Jak jsme avizovali, tak pro vás máme další závodní sérii a to v HOT LAP ve Forze Horizon 4. Možná víte, že hra je hratelné i skrze platformy PC a Xbox, takže turnaj není omezen pouze na Xbox verzi. Podobně, jako ve FM7 jsme pro vás připravili sérii závodů, kterých bude celkem 5 a postupně se vám budou započítávat body a na konci získáme prvního šampiona! Věříme,...

»
02. 07. 2019 • Lukáš Urban3

Forza Horizon 4 zlanařila Stiga

Kdo jiný by měl testovat vehikly všeho druhu než maskovaný jezdec s nejasným původem. Osoba Stiga je jediná, která odolává náladám a změnám v pořadu Top Gear. A jelikož je britský pořad o autech tématem nových příběhových závodů, oblékneme si bílou kombinézu právě my. A to už dnes, protože jedenáctá aktualizace pro hru Forza Horizon 4, je naplánována přesně na 2. července. A má toho zase víc než dost.

»
17. 06. 2019 • Lukáš Urban4

Zazvonil zvonec a…

Za pár dní je tu oficiálně léto, ačkoliv počasí už na něm jede nějakou dobu. Tento malebný čas se sebou přináší dovolené, prázdniny a všeobecnou nechuť do práce. Pro nás, kteří vám připravujeme video obsah v rámci streamů a pravidelnou debatní tvorbu, jde o závěr jedné dlouhodobé činnosti. V příštích dnech skončí jak první sezóna pořadu XKO MAG, tak streamy.

»
09. 06. 2019 • Lukáš Urban20

E3 2019: LEGO Speed Champions druhým rozšířením Forza Horizon 4

Lego je všude a teď bude i v jedné z nejoblíbenějších závodních her. Druhou expanzí se stává kostičkovaný svět LEGO, který přinese zcela novou mapu. Na té nebude chybět kaskadérský polygon, závodní dráha, město a spousta prostoru pro dovádění. Za všechny zmiňme letiště, lesy, pirátskou zátoku nebo oblast s UFO.

»
06. 06. 2019 • Lukáš Urban1

Skromné updaty obou značek Forza

Pravidelná údržba opět dorazila do obou sérií značky Forza. A jde tentokrát spíše o dílčí úpravy než velké změny. Zejména v případě posledního Motorsportu se aktualizace zaměřila na penalizační systém Forza Race Regulations. Celkové pořadí na konci závodu odteď zohledňuje i nabrané penalizace. Systém také nově počítá několikanásobné zkrácení trati, a to až do doby, než se vůz vrátí na silnici. Zároveň lze vypnout upozorňovací HUD.

»
03. 06. 2019 • Lukáš Urban4

XKO MAG and Odpočítávání do E3 #14

Je to nemožné, ale i díky vám došel speciál o minulých rocích do svého konce. Pětadvacet hodin lovení vzpomínek, hlazení nostalgie a vymýšlení hovadin, které často s daným tématem ani nesouvisely. Takové bylo Odpočítávání do E3, jehož konec má na lopatě rok 2018. Třebaže vzpomínkově nejnovější, obsahově asi nejchudší. A rozhodně ne kvůli tomu, že má poloviční stopáž. Ono se totiž špatně vzpomíná na něco, co je pro mnohé z nás realitou...

»