Playlisty a další výzvy rozšíří Forzu Horizon 4

Autor: chaosteoryczPublikováno: 10.3.2019, 14:20

Publikováno: 10.3.2019, 14:20

Sociální sítě

O autorovi

chaosteorycz

chaosteorycz

Je autorem 2101 článků

Jak ten čas příšerně letí, nám příští týden připomene sedmá aktualizace arkády Forza Horizon 4. Všechny důležité novinky byly představeny během posledního streamu Forza Monthly. Ještě, než pořádně začal, fanoušci obsadili chat voláním po novém modelu Toyoty Supry. Bohužel automobilka dává přednost konkurenční platformě, a tak Playground Games sáhly po evropské obdobě, kterou je letošní BMW Z4. Než se rozčílíte, co to plácáme za pitomosti, tak připomeneme důležitá fakta. Oba vozy vznikaly souběžně a sdílejí spolu jak jízdní platformu, tak motory. Bavorský krasavec není zdaleka posledním plánovaným přírůstkem a fanoušci amerických divochů můžou pomalu slavit. Horizon 4 ulovil speciály firmy RTR, tudíž se po Británii začne prohánět nový Mustang, a to hned ve třech variantách.

Jak se k autům dostat? Hrajete-li Forzu každý den, máte téměř vyhráno. Od čtvrtka se ve hře objeví Playlisty a všechna nová auta jsou jejich odměnami. Jde o kombinaci výzev a úkolů, které mají denní či týdenní ráz. Při splnění poloviny máte první káru, při plné kompletaci druhou. Playlisty budou poskládány ze všech možných částí, takže počítejte s nutností absolvovat i mutliplayerové jízdy. Motivátorem budiž dílčí odměny v podobě starších modelů nebo kol štěstí. Zbývající část updatu si rozdělí nové sezónní události Showcase a osmnáct nových achievementů v hodnotě 500G.

 • VencaF

  takze tedka uplne ztratilo smysl kupovat Ultimate edici kdyz tedka budou auta ve forme odmen

  • Jaroslav Houdek

   Auta v Car passu jsou pořád jen pro ty s car passem. To že budou nějaké auta navíc pro všechny přece není problém. A hlavně je rozdíl dostat auto zadarmo ze salónu, nebo si ho hodiny vyjíždět ve výzvách. Co mi nejde do hlavy, je proč jsem předloni kupoval ultimate edici FM7. Na tu v Turn 10 jakoby zapomněli, pořád bez DLC a pouhých 1000GS.

   • Chaosteory CZ

    Díky za doplnění. Nevypisoval jsem vše kvůli článku v den vydání updatu. Každopádně je to tak, Car Pass vozy zůstávají a navíc pro jejich získání nebude nutný online přístup (pokud jsem správně pochopil).

 • Lukas

  To je fakt pitomost!!! Ke 100% za tyden je potreba GOLD a hlavne vic casu. Horizon 4 je fakt pekna hra, ale tohle posra***li.

  Snad ty auta co jsou za 100% (Porsche 914/6, Pontiac GTO a BMW M3 GTR budou nekdy v budoucnu ve Forzathon shopu)

  • Chaosteory CZ

   Dá se říct, že člověk, který hru nehraje každý den, nemá šanci 100 % udělat. Ale v minulosti fungovalo, že auta rozdávaná na podobném principu šla později například do kola štěstí. Když bude nejhůř, tak aukce.

   • Lukas

    GOLD nemam. Obcas kupuju, hraju tak 3. hod. za tyden. Kvuli rodine.

13. 05. 2019 • chaosteorycz0

Ústup před hokejovým pukem

Těžko si nevšimnout, že u našich východní sousedů právě probíhá hokejové mistrovství světa. A ať už patříte mezi fandící nebo ne, bojovné atmosféře se prostě nevyhnete. Pro nás to znamená drobné změny ve streamech, protože proti tuzemskému manšaftu nemáme absolutně žádnou šanci. Proto jsou na tento týdne naplánovány pouze dva streamy, a to v pondělí a úterý. Kooperační blbnutí v Sea of Thieves se přesouvá na první pracovní den a s ním také...

»
09. 05. 2019 • tonyskate15

Druhé rozšíření pro Forza Horizon 4 stále ve vývoji

Tento týden se uskutečnil další stream, který nám představil řadu novinek pro Forza Horizon 4 a Forza Motorsport 7. V obou případech si o nových funkcích a obsahu můžete přečíst tady a tady. Zvláště hráči FH4 budou mít radost, protože je čeká například nový příběh Horizon a tak i sérii zajímavých závodů. Nicméně fanoušci i my pořád čekají na druhé rozšíření. V prosinci vyšel Fortune Island, ovšem dle Forza Horizon 3 jsme...

»
08. 05. 2019 • chaosteorycz3

Hon na Mini ve Forza Horizon 4

Balíčky s dodatečnými vozy pro arkádové závody už nevychází, to ale neznamená, že by byla nouze o nové plechy do garáže. Se zavedením playlistů funguje celkem bohatý systém odměn, kdy se k autům dostanete po skončení menších či větších výzev. Nová aktualizace započala již devátou sérii, která vytrvalé jezdce ocení auty Mini John Cooper Works Convertible, Mini John Cooper Works Countryman All4, Mini X-raid John Cooper Works Buggy a Morris Mini-Traveller. Do...

»
25. 04. 2019 • chaosteorycz3

Resumé fotografické soutěže s Forza Horizon 4

Měsíc utekl jako nic a my tady máme závěrečný souhrn naší fotografické soutěže. Jednak bychom rádi všem poděkovali, protože udržet si optimismus asi nebylo lehké. Krása se v očích naší redakce stala dosti diskutabilním termínem, a tak výsledky mohly postrádat logiku a notnou dávku dobrého vkusu. Pokud jste náhodou nebyli hodnoceni, ačkoliv byly fotky bez debat pěkné, možná jste nesplnili všechna kritéria. V každém kole bylo postaveno mimo hodnocení hned několik příspěvků.

»
16. 04. 2019 • chaosteorycz6

Poslední díl Forza Monthly hodně navnadil a trochu zklamal

Pokud každý měsíc věnujete pozornost streamu Forza Monthly, vlastně si můžete jen odškrtnout a jít dál. Studia Turn 10 a Playground Games přímé přenosy využívají k prezentaci novinek, které buď aktuálně dorazily nebo dorazí v blízké budoucnosti. Občas se také dočkáme pár zajímavostí nebo nakouknutí za oponu. A včera bylo od všeho něco.

»
15. 04. 2019 • chaosteorycz9

Fotografická soutěž s Forza Horizon 4 #4

Tak už jdeme do finále a za to vám vážně dík. Možná přijde i automechanik. Pozměněnou znělkou známé show připomínáme závěr fotografické soutěže, která opustila americká vozy, aby se vrátila do moderní Evropy. Předmětem čtvrtého kola jsou vozy od roku 1990, které snad najdou stejný počet fanoušků, jako auta v minulých kolech. Jak si vedete v celkovém žebříčku zjistíte z tabulky níže (účastníci řazeni sestupně dle celkového počtu bodů), zatímco všechny soutěžní fotky...

»
09. 04. 2019 • chaosteorycz1

Osmý update hry Forza Horizon 4 čerpá od starší sestry

Tento týden nás čeká další aktualizace arkádové královny závodního žánru a jelikož prezentační stream vývojářů už proběhl, hodí se hrubě shrnout očekávané novinky. I když. Pokud hrajete Forzu Motorsport 7, některé inovace už dobře znáte. Jde především o volitelnou driftovací kameru, která se veze na režimu Drift Adventure. Nový online mód tvoří driftovací šampionát, ve kterém nerozhodují nejrychleji projeté zatáčky, ale nejlépe zvládnutá jízda bokem.

»
08. 04. 2019 • chaosteorycz8

Fotografická soutěž s Forza Horizon 4 #3

Máme za sebou druhé kolo fotografické soutěže, se kterou se počet účastníků rozšířil. Pokud bychom vyhlašovali podkategorii o nejoblíbenější auto, soupeřily by spolu modely Ferrari F40 a Lamborghini Countach. Za všechny příspěvky do soutěže děkujeme. Na hodnocení se můžete podívat do tabulky níže. Zatím ji vedou monstermordy 123, elhocid a MikeBoris22. Body se rozdávaly opět na základě společného posouzení celé redakce. Jak už připomněl obrázek článku, třetí kolo patří americkým...

»