Playlisty a další výzvy rozšíří Forzu Horizon 4

Autor: chaosteoryczPublikováno: 10.3.2019, 14:20

Publikováno: 10.3.2019, 14:20

Sociální sítě

O autorovi

chaosteorycz

chaosteorycz

Je autorem 1992 článků

Jak ten čas příšerně letí, nám příští týden připomene sedmá aktualizace arkády Forza Horizon 4. Všechny důležité novinky byly představeny během posledního streamu Forza Monthly. Ještě, než pořádně začal, fanoušci obsadili chat voláním po novém modelu Toyoty Supry. Bohužel automobilka dává přednost konkurenční platformě, a tak Playground Games sáhly po evropské obdobě, kterou je letošní BMW Z4. Než se rozčílíte, co to plácáme za pitomosti, tak připomeneme důležitá fakta. Oba vozy vznikaly souběžně a sdílejí spolu jak jízdní platformu, tak motory. Bavorský krasavec není zdaleka posledním plánovaným přírůstkem a fanoušci amerických divochů můžou pomalu slavit. Horizon 4 ulovil speciály firmy RTR, tudíž se po Británii začne prohánět nový Mustang, a to hned ve třech variantách.

Jak se k autům dostat? Hrajete-li Forzu každý den, máte téměř vyhráno. Od čtvrtka se ve hře objeví Playlisty a všechna nová auta jsou jejich odměnami. Jde o kombinaci výzev a úkolů, které mají denní či týdenní ráz. Při splnění poloviny máte první káru, při plné kompletaci druhou. Playlisty budou poskládány ze všech možných částí, takže počítejte s nutností absolvovat i mutliplayerové jízdy. Motivátorem budiž dílčí odměny v podobě starších modelů nebo kol štěstí. Zbývající část updatu si rozdělí nové sezónní události Showcase a osmnáct nových achievementů v hodnotě 500G.

 • VencaF

  takze tedka uplne ztratilo smysl kupovat Ultimate edici kdyz tedka budou auta ve forme odmen

  • Jaroslav Houdek

   Auta v Car passu jsou pořád jen pro ty s car passem. To že budou nějaké auta navíc pro všechny přece není problém. A hlavně je rozdíl dostat auto zadarmo ze salónu, nebo si ho hodiny vyjíždět ve výzvách. Co mi nejde do hlavy, je proč jsem předloni kupoval ultimate edici FM7. Na tu v Turn 10 jakoby zapomněli, pořád bez DLC a pouhých 1000GS.

   • Chaosteory CZ

    Díky za doplnění. Nevypisoval jsem vše kvůli článku v den vydání updatu. Každopádně je to tak, Car Pass vozy zůstávají a navíc pro jejich získání nebude nutný online přístup (pokud jsem správně pochopil).

 • Lukas

  To je fakt pitomost!!! Ke 100% za tyden je potreba GOLD a hlavne vic casu. Horizon 4 je fakt pekna hra, ale tohle posra***li.

  Snad ty auta co jsou za 100% (Porsche 914/6, Pontiac GTO a BMW M3 GTR budou nekdy v budoucnu ve Forzathon shopu)

  • Chaosteory CZ

   Dá se říct, že člověk, který hru nehraje každý den, nemá šanci 100 % udělat. Ale v minulosti fungovalo, že auta rozdávaná na podobném principu šla později například do kola štěstí. Když bude nejhůř, tak aukce.

   • Lukas

    GOLD nemam. Obcas kupuju, hraju tak 3. hod. za tyden. Kvuli rodine.

25. 03. 2019 • chaosteorycz2

Fotografická soutěž s Forza Horizon 4

I když je série Forza především o závodění, díky editoru potisků nebo fotografickému režimu udělá radost i těm, kteří potřebují vyjádřit vlastní kreativitu. A jelikož se minule osvědčila foto soutěž, je tu její pokračování. Tentokrát ale máme drobné omezení, a tím je původ aut. Snímky pořiďte dle vašeho vědomí a svědomí, nicméně musí jít o káru JAPONSKÉ PRODUKCE (pro první kolo).

»
14. 03. 2019 • chaosteorycz2

Očekávané novinky zavítaly do závodní Británie

Motorsport není jediný, který se těší z nové várky obsahu a úprav. Také Horizon si odbyl další generálku, po níž hru navštívily playlisty, další achievementy a časově omezené události Showcase. Pod nabídkou Playlist najdete kompletní nabídku všech závodů sedmé série. Od Forzathonu, po výzvy, komunitní události až po rivalské závody. Kdy, kde, s čím a co za to. Motivací by měla být auta za splnění poloviny akcí a za dojetí celého playlistu.

»
17. 02. 2019 • chaosteorycz0

Regalia z Final Fantasy XV se opět prohání Forzou

Čtvrtek nebyl jen dnem, kdy Forza Horizon 4 opakovaně převlékla kabát do nového ročního období, ale také časem další aktualizace. Šestý přídavek plný obsahu má tentokrát mnoho zajímavého. Začněme třeba novou příběhovou sérií, ve které pomůžete Jaimin s hledáním odpovědí na otázky ze světa aut. Skill Streak je zpřístupněn až od úrovně 60, ale tu zaručeně všichni máte. Dále tu máme nové režimy multiplayerových závodů. Season Events nově hostí módy King,...

»
19. 01. 2019 • chaosteorycz5

Forza Horizon 4 už oslovila sedm miliónů hráčů

Jak už jsme několikrát psali, s příchodem služby Xbox Game Pass definitivně vzaly za své prodeje jako měřítko úspěchu xboxové exkluzivity. Microsoft má asi dobře spočítané, že jsou lepší trvale platící hráči než jednorázový příjem, třebaže ve velkém množství. Včera se na oficiálních sociálních sítích objevil příspěvek, kde je oslavován skvělý start nového roku. Měsíc po vydání Ostrova pokladů totiž Forza Horizon 4 dosáhla na sedm miliónů hráčů. Nebýt virtuální půjčovny,...

»
15. 01. 2019 • chaosteorycz3

Mitsubishi zdarma obohacuje arkádový Horizon

Už pátý velký update dnes zastihne hru Forza Horizon 4 a opět stojí za to. Těžko začít něčím jiným než automobilkou Mitsubishi, která rozšíří stávající nabídku vozů o dalších sedm kusů. I když jde o modely dobře známé, při dovádění po Anglii mnohým chyběly. Navíc japonské klasiky s diamantem ve znaku jsou zcela zdarma. Čtyři místa zabraly typy Lancer Evo a o zbytek se dělí Galant VR4, Eclipse GSX a GTO.

»
17. 12. 2018 • chaosteorycz11

Uvítejte Vánoce v naší společnosti

Přestože Vánoce mají být svátky klidu, pár dní před nimi to tak rozhodně nevypadá. Každý někam pospíchá, věci se kupují na poslední chvílí a domácnostmi se line zápach spáleného cukroví. Tedy pokud má vaše partnerka pečící skill na úrovni té mé. Sami uznáte, že po tom shonu je čas někde vypnout a zrelaxovat. A kde jinde než při našich streamech pod heslem Xkomas 2018. Po vzoru loňského Dárkobraní jsme připravili...

»
12. 12. 2018 • chaosteorycz11

Fortune Island s nádechem Vánoc

Závodníci, kteří Forzu Horizon 4 nedají z disku, si už patrně všimli, že proběhlo stažení prvního rozšíření Fortune Island. S ním čeká hru také nová aktualizace, ve které se ukryje nejedno vylepšení a celá řada událostí, kdežto chybět nebudou ani vánoční předměty. Samotný ostrov, který je v infografice na prvním místě, pojme hon za pokladem, přes třicet závodů, dvacet pět PR událostí a novou příběhovou část zaměřenou na drift. Zrádné počasí dozajista vyčaruje...

»
11. 12. 2018 • chaosteorycz3

Forza Horizon 4 ve společnosti skutečných aut

Vydání čtvrtého dílu arkádové Forzy bylo oslavováno nejednou prodejnou her a herním doupětem. Většinu z těchto akcí spojoval fakt, že se jich účastnili pouze hráči, zatímco skuteční nadšenci do stohlavých stád pod kapotou měli zájmy trochu jinde. Vyskytly se však události, kde se tyto dva kmeny, tedy hráči a fandové automobilismu, střetli pod jednou střechou. Komunita Furt Bokem, ve spolupráci s Xboxem a agenturou comm4u, uspořádala 20. října akci ve Frenštátu pod...

»