Pohled na novou generaci elitního ovladače

Autor: Lukáš UrbanPublikováno: 18.10.2019, 16:47

Publikováno: 18.10.2019, 16:47

Přiřazené štítky

Sociální sítě

O autorovi

Lukáš Urban

Lukáš Urban

Je autorem 2514 článků

Obyčejný hráč s velkou hubou. Věrný člen redakce, jehož revír začíná a končím psaním.

Ačkoliv říkáme, že jen exkluzivní ovladač z vás profi hráče neudělá, rozhodně dokáže nadstandardní příslušenství vylepšit pocit z hraní. A jelikož první generace elitního ovladače patřila k tomu nejlepšímu, co se za zdmi technologického centra vyrobilo, má očekávaný pokračovatel vyšlapanou cestu rovným směrem. V novém videu, které slouží částečně i jako unboxing, se hlavního slova ujal Elliot Hsu. Postupně se věnuje jednotlivým součástkám a prvkům, které jsou oproti první sérii jiné, vylepšené a přepracované.

Dojde na nastavitelné páčky, kratší dráhy triggerů, nové úpravy povrchu nebo vnitřní mechanismy, u nichž se technologové opět vyřádili. V druhé části ukázky mají slovo i další lidé a jejich vlastní pocity z nového ovladače. Už máte předobjednáno? Přemýšlíte nad ním vůbec? A dokáže vás podobné video navnadit? Říkejte, přehánějte a třeba někoho přesvědčíte, aby si počátkem příštího měsíce novinku koupil.

 • JoohnCZ

  to vypadá že by to mohlo stát za ty prachy…co myslíte? bude lepší životnost oproti běžnému ovladači? Na NHL, které nejvíce hraju jdou docela náchylné ty páčky….protože pro akceleraci se musí páčka stlačit a pak s ní ještě kvedlat, což není ideální.

  • Jaroslav Houdek

   Ovladač je težší, z čehož se dají usuzovat kvalitnější materiály. Já už jsem Elite verze 1 rozbil, ale vydržel víc než běžný ovladač a pomohl mi k lepším výsledkům. Tu novou verzi určitě budu chtít. Aspoň nemusím složitě vymýšlet, co si mám přát od ženy k vánocům.

 • Peterek82

  Takže si to shrňme: Oproti 1.verzi zkrácené, nicméně pořád dlouhé pádla, zabudovaná baterka, 1 pozice pro trigger navíc, 3 LEDky profilů. Za tohle dá někdo o 30% víc peněz? To je fičák…

  • KoubecX

   Ještě tam je možnost nastavení si odporu na páčkách. Ta baterka s bezdrátovým dobíjení udělá tak hodně. Vem si, kolik dneska taková bezdrátová nabíječka stojí. Navíc ten akumulátor taky nebude zadarmo.

   • Peterek82

    Příjde mi to jako málo muziky, oproti 1. verzi…

  • Jaroslav Houdek

   Ten grip je taky na první pohled lepší.

 • Frantisek

  za tie prachy kúpim 3 obyčajné ovládače, takže neplánujem nákup