Představujeme nový pořad XKO MAG

Autor: Lukáš UrbanPublikováno: 13.8.2018, 19:20

Publikováno: 13.8.2018, 19:20

Sociální sítě

O autorovi

Lukáš Urban

Lukáš Urban

Je autorem 2348 článků

Obyčejný hráč s velkou hubou. Věrný člen redakce, jehož revír začíná a končím psaním.

Pravidelní návštěvníci našeho webu si patrně budou pamatovat relaci XKO Flash News, která patřila do produkce kanálu XKO TV asi rok zpět. I když si tehdy videa nějaké fanoušky našla, nebylo to dostatečné množství, které by autory přimělo k pokračování. Nicméně slíbili, že se vrátí a zde je výsledek. Ve spolupráci s Xboxwebem tak vznikl pilotní díl týdeníku XKO MAG. Startovní díl pouze nastřeluje obsah, jenž se v něm může objevit. „Tváří“, i když to je trochu silné slovo, se stal Lukáš Urban (ChaosteoryCZ), který je členem zdejší redakce a také večerní invazí do vašich domovů při pravidelných streamech. I když provádí také větší částí stopáže, do projektu se zapojil i druhý Lukáš (Luk83/p.a.c.o), který se na úvod chopil první várky sportovních her.

Celý projekt je pojatý trochu netradičně, tudíž nečekejte honosné studio, ale spoluúčast nejrůznějších her, která se bude vizuálně samozřejmě zlepšovat. Sea of Thieves tak příště může nahradit zcela jiné univerzum, což dává tvůrcům volnost při kreativní tvořivosti. Jestliže pořad přežije alespoň letošní parna, můžete se později těšit na drobné soutěže a rozdávání dárků, které s ním bude spojeno. Ať už vám nová aktivita našich týmů přijde k chuti nebo ne, nebojte se vyjádřit v komentářích. Každá zpětná vazba je vítána, třebaže nebude příliš lichotivá. Stejně jako jiné projekty, také tento je čistě fanouškovský, bez podpory velkého sponzora.

Níže najdete i záznam streamu, kde se minimálně na začátku dozvíte i věci, které zde řečeny nebyly. Úplnou premiéru si totiž XKO MAG odbyl během streamu, takže dostal Lukáš reakce hned z první ruky.

 • Vít Ledvinka

  Určitě se XkoMAG líbil 🙂 Pokud ještě někde bude odběr, abych na to nezapomněl, tak je to úplně ideální, ikdyž web navštěvuji pravidelně, takže to se asi nestane.

 • Olishu

  Za mě dobré, určitě jsem zvědavá na další vaše MAG počiny 😉

 • SoulCaliber

  Rozhodne chválim a dúfam v ďalšiu časť 👌

 • povedený a je to teprve prvni dil 🙂

 • vojta485

  pecka rozhodne pokracujte 👍👍

 • paprika

  Jo, dobře udělané, ale v každém spotu je pramálo informací. 99% vyřčeného ví i úplný herní analfabet, který se o hry moc nezajímá. Takový ten styl: „vyjde Fifa, je to fotbal a bude zase o něco lepší….“. Mlácení prázdné slámy. Chce to jít víc do hloubky a přicházet s informacema, které nejsou až tak patrné, nebo o nách ví jen málokdo…

  • Vít Ledvinka

   S tímhle tak úplně nesouhlasím, pokud to bude například na týdenní bázi vydáváno, tak by zajímalo právě shrnutí z týdne – jaké hry byly vydané, o jakých se zjistilo, že budou, případně nějaké update her .. stačí 2-3 minuty o hře .. klidně tedy jestli je to XOX verze apod. ale úplně detailní informace viz zmíněný engine, framerate, to bych spíše řešil v jednotlivých recenzích … nicméně hlavně nesouhlasím s tím, že 99% informací ví i herní analfabet => hry hraji, zajímám se o ně .. ale stíhám sledovat každodenně novinky, takže stručný týdenní videopřehled uvítám.

  • Cryptah

   Ahoj. Ale k tomu máš přece Streamy a První minuty. Tento pořad je zaměřený všeobecně CO SE DEJE. Viz např pořad co dělá MAJOR NELSON. Jen v češtině.
   Myslím že kluci ten pořad udělali přesně, tak jak má být. Za mě bomba a moc se těším na nové díly.

 • Václav Rychtařík

  Kluci, dobry. Jen tak dal, fandim Vam a budu Vas staly fanda.

 • KoubecX

  Super pánové!!!

04. 02. 2019 • p.a.c.o0

Madden NFL 19 dorazil do Vaultu

Amerika má za sebou rušnou noc, protože se konal Super Bowl, v němž vítězný tým přepisoval historii. New England Patriots se stali vítězi již pošesté ve své historii, díky čemuž se jejich Quarterback Tom Brady stal nejúspěšnějším hráčem toho sportu. Právě s Patriots totiž již šestkrát vyhrál, za což má stejný počet prstenů pro vítěze. Aktuálně tak není příhodnější hry od EA Sports, kterou by se hodilo dát do Vaultu...

»
10. 06. 2018 • Lukáš Urban0

EA PLAY 2018: Madden NFL 19 v prvním traileru

Sportovní série Madden tento rok slaví třicáté narozeniny a k té příležitosti vyjde také na PC. To nás ale příliš nezajímá a raději se budeme věnovat debutovému traileru. Atmosférou typický produkt EA Sports, který nadchne a prodá danou tematiku na 120 %. Zbytek se pak trochu nese ve znamení titulu FIFA 19. Nemyslíme Ligu mistrů, ale technologii Real Player Motion, replikující pohyb postav s maximální věrohodností. Pak je tu příslib lepšího ovládání...

»
29. 05. 2018 • tonyskate0

Madden NFL 19 opět v srpnu

Sportovní tituly od EA SPORTS vychází vždy ve stejnou dobu a tak je jasné, že i letos ovládne měsíc srpen americká fotbalová liga. Madden NFL 19 ovšem dorazí o trochu dříve, než bývá zvykem, a zahrajeme si jej už 10. srpna. Kdyby se vám nechtělo čekat, můžete sáhnout i po edici Hall of Fame, která vám zajistí přednostní přístup a na hřiště tak vyběhnete 7. srpna. Jak ale asi víte,...

»