Připravte se na Dark Souls: Remastered

Autor: p.a.c.oPublikováno: 11.1.2018, 16:30

Publikováno: 11.1.2018, 16:30

Sociální sítě

O autorovi

p.a.c.o

p.a.c.o

Je autorem 1595 článků

U hraní se dá krásně relaxovat, což se snažím aplikovat nejen na sebe, ale i své okolí...

Značka Dark Souls je v herním světě pojem, při jehož vyslovení slabší jedinci upadají do mdlob a i větrem ošlehaní harcovníci si před obtížností této hry dají extra pozor. Vývojáři z Bandai Namco nás znovu povolávají do zbraně, jelikož se chystá Dark Souls: Remastered. Opět se tak vrátíme do Lordranu, kde se necháme pohltit bohatým světem Dark Souls díky dynamickému 4K rozlišení při 60-ti FPS, budeme si postupně utvářet svou postavu, objevovat děsivé lokace a shromažďovat a osvojovat si rozsáhlou kolekci zbraní, vybavení a magických kouzel, díky čemuž si tak vytvoříme skutečně jedinečný herní styl.

Ve světě Dark Souls: Remastered je ukryto celkem 9 paktů k odhalení, které budou hráče motivovat k provádění online interakcí. Kooperace nebo konfrontace, podpora nebo zrada – jakou cestu si zvolíte vy? Hra dovoluje online propojení až 6-ti hráčů a do tohoto dobrodružství se budeme moct ponořit 25. května letošního roku. Určitě je třeba zmínit, že mimo původního Dark Souls bude remastered verze obsahovat i DLC Artorias of the Abyss. Tak co, vydáte se na vylepšené dobrodružství do světa Dark Souls, kde nic není zadarmo?

28. 05. 2018 • lindros88cze0

RECENZE: Dark Souls Remastered

Asi už jste slyšeli frázi, že současná generace je generací remasterů, předělávek a kolekcí. Sami jste se přesvědčili, že tomu tak opravdu je a další z nich vyšel minulý týden. Samozřejmě máme na mysli Dark Souls Remastered. Původní hra vyšla v říjnu 2011, takže to ještě není moc dlouho, ale přeci jen postupem času získala série mnohem více na oblibě a někteří z vás určitě zváží, zda se do temného hardcore světa znovu...

»