Problém s Party Chatem I Xbox One I Návod

Autor: DandyCZEPublikováno: 1.10.2014, 8:47

Publikováno: 1.10.2014, 8:47

Sociální sítě

O autorovi

DandyCZE

DandyCZE

Je autorem 90 článků

Možná se někteří z vás setkali s problémem, že si vytvoří párty a následně se neslyší, přestože NAT je OPEN a všechny porty jsou otevřené. I já osobně jsem s tím měl problém a řešili jsme to při hraní voláním přes aplikaci Skype, která fungovala skvěle a i zvuk je v ní lepší, ale bere se trošku více z datového toku a tak na slabších linkách je to pak znát. Proto jsme se snažili najít řešení.

Možná řešení:

Možnost 1: Po připojení na párty zkuste kliknout na jméno kamaráda a u něj přepnout rychle za sebou mute/unmute a hle .. už jsme se slyšeli (osobní zkušenost)

Možnost 2: Po připojení ať zřizovatel rychle za sebou přepne místnost s otevřené na privátní

Další možnosti klidně písněte do článku a doplníme.
!Pozor všechny rady platí pro situaci, že NAT je open a porty také, to v chatu poznáte tak, že u sebe i kolegy máte modré kolečko. Pokud je tam bíle nebo žádné, jedná se o větší problém a zřejmě nemáte vše otevřené.

 • Superrvenca

  Ahoj , pokud máte jako poskytovatele O2 a xDSL tak nevyřešíte ani pomocí NAT chyba je na cestě mezi vámi a druhým hráčem. Na technologii která je implementována v síti o2 . S o2 se problém stále řeší po vypnutí dané technologie vše funguje jak má .
  jediná funkční možnost pro připojení je nechat modem nastaven tak jak je v továru, vzít PC nebo NB , ten připojit k wifi a dál do xboxu z PC nasdílet sítové připojení po LAN . V tomto případě je pak vše funkční akorát v nastavení budete mít NAT na moderate.

  Ověřeno .

  • To co popisuješ je ovšem problém, kdy se nedá ani hrát, takže to úplně nesouvisí, zmíněný problém je, že vše funguje a pouze se neslyší, ale samozřejmě to O2 je zase jiná písnička a návod může pomoci dalším.

   • Superrvenca

    problém je sice v hraní ale i v party, kde se připojení neváže ale není nic slyšet jen to píšu protože jsem nejprve laboroval s tímto a až pak přišel na to že nejde ani hraní online 1v1 , ostatní hraní online normálně funguje.

    • Jirka Waggon

     a oba mate O2 jako poskytovatele internetu?
     Dandy: a co verejna IP adresa, pomaha to u ONE? u X360 nam to (skoro)vzdy problemy vyresilo

     • Superrvenca

      pevná IP toto neřeší nejedná se chybu v IP ale prvek na síti xDSL zahazuje pakety které jdou z xboxu.

     • tak samozrejme pevna IP ma zasadni vliv na online hrani (NAT), takze rozhodne kdo muze, mel by ji mit. Nicmene na tento problem to vliv nema.

  • Pavel Dubský

   A nejde to jen kabelem z modemu do pocite a z pocitace do xboxu

   • Superrvenca

    pokud máš dvě sítovky tak není problém 🙂

   • Pavel Dubský

    A kdyz je integrovana

 • Jen upozorním, že barva toho kolečka závisí na zvolené barvě interfacu. Já mám zelené téma a kolečka jsou zelená atd.. 🙂 To jen kdyby náhodou. A potom tedy jak píše Venca. S O2 to řešíme oba už měsíc. Konečně vědí čím to je a momentálně se snaží domluvit s dodavatelem technologie, aby to nějak fungovalo.

  • Pavel Dubský

   Tak to je nas vic co na to cekame nevis nahodou jestli se to posunulo uz me to docela stve ze forzu muzu hrat a fifu ne

   • Superrvenca

    aktualně má o2 na testování x one a snaží se nastavit ten prvek na síti tak aby neblokoval pakety které jdou z xboxu.

17. 04. 2019 • tonyskate19

Xbox Game Pass Ultimate za 339 Kč

Doufejme, že se Microsoftu podaří pro E3 udržet všechna herní tajemství lépe, než ta poslední, která se dočkala oficiálních oznámení v poslední epizodě pořadu Inside Xbox. Kromě bez diskové konzole bylo totiž představeno i předplatné Xbox Game Pass Ultimate a pokud jste četli naši novinku o již zmíněném úniku, víte, že se jedná o jedno předplatné, které sloučí členství Xbox Live Gold a Xbox Game Pass.

»
17. 04. 2019 • tonyskate16

Xbox One S bez mechaniky vyjde 7. května

Je konec všem spekulacím a únikům. Microsoft během pořadu Inside Xbox oficiálně představil konzoli Xbox One S bez mechaniky, která bude v obchodě k dostání od 7. května pod názvem Xbox One S All-Digital Edition, a to za 5999 Kč. V případě akcí by pak měl být cenový rozdíl v podobě 50 dolarů dodržen a snad se to bude týkat i naší oblasti. Ačkoliv byla z konzole vyjmuta mechanika, její rozměry i obecný design jsou shodné...

»
16. 04. 2019 • tonyskate0

Konference Xbox E3 2019 se uskuteční 9. června

Microsoft právě oznámil svou tiskovou konferenci pro letošní ročník veletrhu E3 a jak jsme správně předvídali, konference se uskuteční v neděli 9. června, a to opět ve 22:00. Do největší události roku tak zbývají necelé dva měsíce a Xbox bude mít na E3 doposud největší zastoupení vůbec. Hlavním tématem tiskovky samozřejmě budou hry, a to jak neoznámené, které vyjdou letos či v budoucnu, tak i už známé, ze kterých bychom měli spatřit...

»
12. 04. 2019 • tonyskate24

Jarní slevy na Xbox Live!

Venku to sice ještě na úplné jaro nevypadá, i když už tomu pár dní bylo, ale poslední dobou je samý vítr. Každopádně pokud už vás v nose šimrá, alergie vás neklamou, na Xbox Live právě začíná jarní výprodej! Ještě než se dostaneme k samotným hrám, je třeba zmínit, že pokud zrovna nemáte aktivní předplatné Xbox Game Pass, můžete využít speciální akce a získat 3 měsíce Xbox Game Pass jen za 25,90 Kč!...

»
11. 04. 2019 • tonyskate3

V květnu opustí Xbox Game Pass deset her

AKTUALIZACE! Tento měsíc jsme se zatím v předplatném Xbox Game Pass dočkali pouze Minecraftu, ale jistě budou brzy následovat další tituly. V březnu byla navíc nadílka dosti štědrá, ať už to byl Vampyr, Deus Ex: Mankind Divided či Operencia: The Stolen Sun. Jak už tomu ovšem bývá, každý měsíc nás pár her i opustí a tentokrát jich bude hned šest.

»
10. 04. 2019 • tonyskate0

Informace o E3 v příští epizodě Inside Xbox

Příští epizoda exkluzivního pořadu Inside Xbox se uskuteční příští úterý, tedy 16. dubna a jak prozrazuje přiložená upoutávka, bude to pěkně nabité. Stále sice nečekejte novinky o připravovaných exkluzivitách, na ty dojde až během E3, ale přece jen se dozvíme o RAGE 2. výroční aktualizaci Sea of Thieves či diablovce Warhammer Chaosbane.

»
08. 04. 2019 • tonyskate21

Získejte 6 měsíců Xbox Game Pass za poloviční cenu!

Místní pobočka Microsoftu spustila skvělou akci na předplatné Xbox Game Pass, kterou byste si rozhodně neměli nechat ujít. Když si totiž koupíte 3měsíční předplatné Xbox Game Pass, získáte naprosto zdarma další tři měsíce, a to jen za 749 Kč. Když si to propočítáte, předplatné vás přijde jen na pouhopouhých 125 Kč měsíčně. Můžete si tak udělat radost a zásobit se dopředu, abyste například byli připraveni na letošní exkluzivity jako Ori...

»
27. 03. 2019 • tonyskate3

První epizoda pořadu ID@Xbox Game Pass

Včera odpoledne měl premiéru nový pořad ID@Xbox Game Pass, jehož cílem je hráčům představit nadcházející nezávislé hry z programu ID@Xbox , které budou v den vydání dostupné v předplatném Xbox Game Pass. Tedy stejně jako exkluzivní hry od Microsoft, které si taktéž můžete díky předplatnému XGP zahrát jen co vyjdou. Představeny jsou zcela nové hry, neschází ani nové záběry z dříve oznámených titulů a některé hry doprovází i jejich vývojáři či návštěva studia.

»