Problém s Party Chatem I Xbox One I Návod

Autor: DandyCZEPublikováno: 1.10.2014, 8:47

Publikováno: 1.10.2014, 8:47

Sociální sítě

O autorovi

DandyCZE

DandyCZE

Je autorem 95 článků

Možná se někteří z vás setkali s problémem, že si vytvoří párty a následně se neslyší, přestože NAT je OPEN a všechny porty jsou otevřené. I já osobně jsem s tím měl problém a řešili jsme to při hraní voláním přes aplikaci Skype, která fungovala skvěle a i zvuk je v ní lepší, ale bere se trošku více z datového toku a tak na slabších linkách je to pak znát. Proto jsme se snažili najít řešení.

Možná řešení:

Možnost 1: Po připojení na párty zkuste kliknout na jméno kamaráda a u něj přepnout rychle za sebou mute/unmute a hle .. už jsme se slyšeli (osobní zkušenost)

Možnost 2: Po připojení ať zřizovatel rychle za sebou přepne místnost s otevřené na privátní

Další možnosti klidně písněte do článku a doplníme.
!Pozor všechny rady platí pro situaci, že NAT je open a porty také, to v chatu poznáte tak, že u sebe i kolegy máte modré kolečko. Pokud je tam bíle nebo žádné, jedná se o větší problém a zřejmě nemáte vše otevřené.

 • Superrvenca

  Ahoj , pokud máte jako poskytovatele O2 a xDSL tak nevyřešíte ani pomocí NAT chyba je na cestě mezi vámi a druhým hráčem. Na technologii která je implementována v síti o2 . S o2 se problém stále řeší po vypnutí dané technologie vše funguje jak má .
  jediná funkční možnost pro připojení je nechat modem nastaven tak jak je v továru, vzít PC nebo NB , ten připojit k wifi a dál do xboxu z PC nasdílet sítové připojení po LAN . V tomto případě je pak vše funkční akorát v nastavení budete mít NAT na moderate.

  Ověřeno .

  • To co popisuješ je ovšem problém, kdy se nedá ani hrát, takže to úplně nesouvisí, zmíněný problém je, že vše funguje a pouze se neslyší, ale samozřejmě to O2 je zase jiná písnička a návod může pomoci dalším.

   • Superrvenca

    problém je sice v hraní ale i v party, kde se připojení neváže ale není nic slyšet jen to píšu protože jsem nejprve laboroval s tímto a až pak přišel na to že nejde ani hraní online 1v1 , ostatní hraní online normálně funguje.

    • Jirka Waggon

     a oba mate O2 jako poskytovatele internetu?
     Dandy: a co verejna IP adresa, pomaha to u ONE? u X360 nam to (skoro)vzdy problemy vyresilo

     • Superrvenca

      pevná IP toto neřeší nejedná se chybu v IP ale prvek na síti xDSL zahazuje pakety které jdou z xboxu.

     • tak samozrejme pevna IP ma zasadni vliv na online hrani (NAT), takze rozhodne kdo muze, mel by ji mit. Nicmene na tento problem to vliv nema.

  • Pavel Dubský

   A nejde to jen kabelem z modemu do pocite a z pocitace do xboxu

   • Superrvenca

    pokud máš dvě sítovky tak není problém 🙂

   • Pavel Dubský

    A kdyz je integrovana

 • Jen upozorním, že barva toho kolečka závisí na zvolené barvě interfacu. Já mám zelené téma a kolečka jsou zelená atd.. 🙂 To jen kdyby náhodou. A potom tedy jak píše Venca. S O2 to řešíme oba už měsíc. Konečně vědí čím to je a momentálně se snaží domluvit s dodavatelem technologie, aby to nějak fungovalo.

  • Pavel Dubský

   Tak to je nas vic co na to cekame nevis nahodou jestli se to posunulo uz me to docela stve ze forzu muzu hrat a fifu ne

   • Superrvenca

    aktualně má o2 na testování x one a snaží se nastavit ten prvek na síti tak aby neblokoval pakety které jdou z xboxu.

17. 07. 2019 • tonyskate1

Xbox míří na gamescom 2019

Jak se dalo očekávat, Xbox samozřejmě nebude chybět na německém herním veletrhu gamescomu. Ovšem ani tentokrát zde nebude mít tiskovou konferenci, ale i tento rok budeme moci sledovat speciální epizodu pořadu Inside Xbox. Jistě si dobře pamatujete, že loni to byla docela nuda. Letos máme trochu větší naději, protože Microsoft má momentálně přece jen oznámeno více projektů.

»
16. 07. 2019 • tonyskate5

Letní slevy na Xbox Live!

Sluníčko se nám v posledních dnech sice schovává, ale na to Xbox nebere ohled a právě dnes spouští letní slevy na Xbox Live! Pokud se tedy zrovna nepotulujete na nějakém festivalu, připravte se na stovky slev, které vám snadno zajistí herní plány na celé léto. I tentokrát je k dispozici speciální akce na předplatné a první tři měsíce Xbox Game Pass Ultimate můžete získat za cenu jednoho, tedy jen za 339 Kč.

»
10. 07. 2019 • chaosteorycz9

Červencová aktualizace konzole spíše symbolická

Rádi vám přinášíme zvěsti o novinkách v uživatelském prostředí konzole Xbox One. Většinu zpravidla potěší, ale řadu z vás i pěkně namíchnou. Tento měsíc patrně utřou obě strany, protože v našich končinách využijeme pouze jedinou novotu. A ta vlastně není úplně nová, pokud používáte mobilní aplikace k předplatnému Xbox Game Pass. Jejím prostřednictvím je možné vytvářet seznam „Play later“ her. Tedy titulů, které vás zaujaly, ale z určitých důvodů nemáte potřebu je aktuálně hrát. Nově...

»
08. 07. 2019 • tonyskate0

Spekulace: Microsoft pracuje na streamovací konzoli

Cloud se stále více a více skloňuje ve spojení s hraním a Microsoft samozřejmě nechce zůstat pozadu. O jeho plánech jsme se dozvěděli na E3, kdy bylo jednak zmíněno streamovaní z vlastní herní konzole, která poslouží jako váš osobní server, ovšem ještě zajímavěji zní streamovací služba xCloud, která vám umožní hrát hry pro Xbox na různých zařízeních včetně telefonů. Letos na podzim dojde k jejímu otestování a ostrý provoz by mohl být zahájen...

»
28. 06. 2019 • tonyskate1

Xbox Game Pass dostane další nezávislé novinky

Včera večer měla premiéru druhá epizoda pořadu ID@Xbox Game Pass, která kromě několika oznámení přinesla také rozhovory s nezávislými vývojáři a pochopitelně nescházela ani spousta herních ukázek. Nejdůležitější jsou ovšem nové přírůstky do předplatného Xbox Game Pass, které nás v následujících týdnech čekají. Budou mezi nimi opravdu povedené tituly jako Worms W.M.D, My Time at Portia, Yoku’s Island Express či třeba The Banner Saga 3. Potvrzeny jsou také Bad North a Gonner....

»
25. 06. 2019 • tonyskate7

Spekulace: Microsoft upustil od levnější next-gen konzole Lockhart

Už několik měsíců se spekuluje o tom, že příští generace konzolí by měla nabídnout Xbox ve dvou variantách. Pod kódovým označením Lockhart měla vzniknout levnější varianta pro tradiční uživatele a jako Anaconda měla být velmi výkonná prémiová konzole především pro hardcore hráče, samozřejmě za odpovídající cenu. Nicméně po letošním E3 to vypadá, že Microsoft od tohoto plánu upustil a pro next-gen Xbox známý už oficiálně jako Project Scarlett se počítá...

»
24. 06. 2019 • tonyskate19

Screenshoty i videa s ovladačem Xbox Elite 2

Bezdrátový ovladač Xbox Elite Series 2 se svého představení konečně dočkal na letošním E3 a přinese řadu novinek. Mezi nimi nebudou chybět páčky s nastavitelnou tuhostí, kratší zámky spouští, tři přepínací režimy či třeba nabíjecí baterie s výdrží až 40 hodin. Tlačítka, páčky i pádla si samozřejmě budete moci přizpůsobit a pak přepínat už mezi zmíněnými režimy.

»
19. 06. 2019 • tonyskate16

Staňte se předplatiteli Xbox Game Pass Ultimate!

Předplatné Xbox Game Pass Ultimate, které umožňuje sjednotit členství Xbox Live Gold a předplatné Xbox Game Pass bylo uvedeno do prodeje během E3. Samotné předplatné stojí 339 Kč měsíčně, ovšem jeho součástí je nejen členství Xbox Live Gold, tedy hraní online a hry zdarma, ale také předplatné Xbox Game Pass, a to jak pro konzole, tak i PC, takže získáte více než 100 skvělých her pro Xbox One (v budoucnu...

»