Project CARS 3 vyjede na konci srpna

Autor: Lukáš UrbanPublikováno: 24.6.2020, 17:08

Publikováno: 24.6.2020, 17:08

Sociální sítě

O autorovi

Lukáš Urban

Lukáš Urban

Je autorem 2656 článků

Obyčejný hráč s velkou hubou. Věrný člen redakce, jehož revír začíná a končím psaním.

Kalendář druhé poloviny letošního roku se nám začíná pěkně plnit. Ale kdo by čekal, že vydavatelství budou hledat volné sloty jen pro sebe, je na omylu. Nevíme proč, ale hodně lukrativním se jeví datum 28. srpna. Už teď na tento den připadá očekávaný remake první Mafie, třetí díl RPG Wasteland a Madden 21. A poslední srpnový pátek přitáhl i Slightly Mad Studios, která pošlou skrze Bandai Namco do světa Project CARS 3. Jestli už teď nevíte, čemu dáte přednost, máme tu malou rekapitulaci.

Ústředním motivem budoucích závodů bude kariéra. Více přizpůsobena širšímu spektru hráčů, což by mělo znít dobře méně náročným jezdcům. Vývojářům se podařilo získat přes dvě stovky modelů aut a další stovky skutečných dílů. Ať už výkonnostních, tak kosmetických z řad nárazníků, disků a bodykitů. Právě za ně utratíte získané kredity a zkušenostní body. Nový díl přinese lepší asistenty, přepracovaný jízdní model, dynamické počasí, denní cyklus a opět i změnu ročních období. Dále lepší ovladatelnost gamepadem, reálnější kolize a lepší umělou inteligenci. Ostatně sami si udělejte obrázek s nedávným trailerem.

  • Marcus Fenix

    Já osobně se na to těším hodně 🙂

04. 06. 2020 • Lukáš Urban5

Do třetice na okruhy s novým dílem Project CARS

Tak nám nakonec přece jen zaprší. Závodní období sucha protnou už v létě jedni z nejpovolanějších, a to Slightly Mad Studios. A rozhodně nemyslíme tu arkádovou parodii na Rychle a zběsile. Experti na okruhovou simulaci měli na práci i mnohem zajímavější projekty, které se nově zrcadlí v oznámeném pokračování Project CARS. Do třetice všeho dobrého, vylepšeného a značně pozměněného. Jak už totiž napovídá sama ukázka níže, závodní série chce být žánrově flexibilnější a...

»