První informace o NBA 2K17

Autor: p.a.c.oPublikováno: 13.4.2016, 17:26

Publikováno: 13.4.2016, 17:26

Přiřazené štítky

Sociální sítě

O autorovi

p.a.c.o

p.a.c.o

Je autorem 1501 článků

U hraní se dá krásně relaxovat, což se snažím aplikovat nejen na sebe, ale i své okolí...

Sportovní tituly mají tu nevýhodu, že vycházejí s každoroční pravidelností. Díky tomu má NBA 2K16 za sebou teprve půl roku života a my se dnes podíváme na první informace o dalším ročníku, NBA 2K17. Začneme pěkně od začátku a to obalem hry. Ten bude k dostání ve dvou variantách, kdy na té exkluzivnější se objeví jeden legendární basketbalista, který po letošní sezóně ukončí svou zářnou kariéru. Ano, hádáte správně, bude to Kobe Bryant a právě on se objeví na obalu legendární edice.

Když si edici předobjednáte, můžete se těšit na celou řadu digitálních i fyzických bonusů. Patří mezi ně limitovaná edici plakátu, dvě Panini kartičky a Black Mamba skin pro ovladač. Z digitálního obsahu dostaneme 30 000 virtuálních chechtáků, balíček tří limitovaných kartiček Kobe limited use card, epesní obutí pro naše borce, Nike Kobe 11, dále dres Kobe #8 Mitchell a Ness a nakonec Kobeho mikinu. Oznámení legendární edice doprovází i trailer a ujištění, že NBA 2K17 nebude obyčejný basketbal. O pravdivosti těchto slov se přesvědčíme v září letošního roku, kdy NBA 2K17 vychází.

 

27. 10. 2016 • chaosteorycz0

NBA 2K17 s pořadem XKO Guru na palubovce

V tuzemských herních strojích bezpochyby ve značné míře převládají sportovní tituly NHL, FIFA, popřípadě PES. Ale vedle takového amerického fotbalu nebo golfu ještě mohutně vybočuje série NBA se štítkem 2K. Série prodávající s každým novým dílem milióny kopií se stala předmětem let’s playe relace Xko Guru, načež Cryptah se nezaobíral zbytečnostmi a rovnou vyrazil atakovat soupeřův koš.

»
03. 10. 2016 • p.a.c.o1

RECENZE: NBA 2K17

Dnešní recenzi má na svědomí Jiří „Man1“ Pacovský, takže svůj obdiv a úctu směřujte k němu 😉 Každý herní podzim se většinou točí kolem dvou her. FIFA a NHL. Dva největší tituly ze stáje EA Sports už ale poslední dva roky bojuje se silnou konkurencí v podobě NBA od 2K. Jenže co když přišla hra, která obě známé hry převálcovala na plné čáře? Basketbal jako takový není u nás tak oblíbený,...

»
05. 06. 2016 • chaosteorycz0

Tváří NBA 2K17 se stal Paul George

Součástí oznámení nového ročníku té či oné sportovní hry, je každoročně představení sportovní hvězdy, která bude nejen tváří obalu, ale také propagačních materiálů. A pro NBA 2K17 se tím šťastným stal Paul George. Šestadvacetileté křídlo přivedlo letos svůj tým Indiana Pacers až do playoff, přičemž základní část sezóny kalifornský rodák ukončil s průměrem 23,1 bodů na zápas. Paul George samozřejmě nebude chybět ani na přebalu NBA 2K Online, jenž je určený...

»