První vývojářský deníček o kariéře v F1 2018

Autor: p.a.c.oPublikováno: 6.7.2018, 11:45

Publikováno: 6.7.2018, 11:45

Sociální sítě

O autorovi

p.a.c.o

p.a.c.o

Je autorem 1816 článků

U hraní se dá krásně relaxovat, což se snažím aplikovat nejen na sebe, ale i své okolí...

V letošním ročníku F1 2018 se vylepšení dočká i režim kariéry a přináší je první vývojářský deníček na toto téma. Důležitou roli bude hrát komunikace s tiskem a médii, kdy naší hlavní partnerkou v tomto směru bude Claire. Rozhovory se budou odehrávat v důležitých okamžicích naší kariéry a určitě bude dobré si dávat pozor na to, co vypustíte do světa. Na základě toho se pak může stát celá řada věcí a vy se můžete dostat více do povědomí fanoušků nebo dobře mířeným proslovem motivovat svůj tým k ještě lepším výsledkům. Všechno ale bude fungovat i obrácené směrem k negativním dopadům na naši kariéru. Na další novinky kariéry se podíváme zase příště, protože deníčky o této části hry mají být dohromady čtyři. Pro pořádek doplníme, že datum vydání F1 2018 byl stanoven na 24. srpna.

 • Jurgen Thor Cachtzehn

  Tak hlavně aby to bylo česky když je potřeba rozumět textům v plno hrách to chybí kde se člověk musí k něčemu rozhodovat rychle.

  • klidas

   suhlasim s tebou…ale aj tak si myslim, ze nech vyberes akukolvek z ponukanych moznosti, tak to nema ziaden vplyv na vyvoj hry, alebo len minimalny 🙂

   • Jurgen Thor Cachtzehn

    Přeci jen musím trvat na tom svém, ať to má vliv či nemá, ale rád hraju hry proto že u nich více méně nemusím přemýšlet a když se někde mluví a je to důležité nebo se něco někde píše. Tak často nemám náladu na to přemýšlet a překládat si v hlavně co jaký slovo znamená. Takže čeština do her by se velice hodila. A i samozřejmě i do těchto F1. Kluci z redakce píšou že si bude muset člověk dávat bacha co vypustí ze svý huby do světa. Takže by se čeština fakt hodila 🙂

    • StriderCZ

     JJ, umím anglicky vcelku obstojně a většině věcí rozumím, ale hraju hry abych si zahrál a nebaví mně louskat texty v angličttině. Proto si raději vyberu FH4, kde by měly být české titulky, nebo Assassin Creed (byť to není žádné hardcore RPG)