Railway Empire 2 na Xbox v roce 2023

Autor: DandyCZEPublikováno: 23.8.2022, 18:33

Publikováno: 23.8.2022, 18:33

Sociální sítě

O autorovi

DandyCZE

DandyCZE

Je autorem 183 článků

Rok 1800 a s ním koleje a vláčky. Na Xbox a rovnou zřejmě i do Game Passu se chystá pokračování zajímavé vláčkově-budovatelské hry Railway Empire 2, což naznačuje logo XGP na konci videa.

Autoři nám do druhého dílu chtějí dát mnohem lepší možnosti, jak budovat tratě, které nestavíte jenom tak, ale snažíte se je vystavit, aby vám zajistili ekonomickou stabilitu, či splnili cíle scénářů. Těšit se můžete na 60 slavných parních strojů, které za sebe dokážou připojit všechny potřebné nákladní či osobní vozy. Aby to bylo kde prohánět a také tvořit, tak budete mít k dispozici dvě obrovské mapy, které budou vycházet z krajiny USA a Evropy a na nich budou dílčí mapy, které budou specifické pro různé oblasti.

Pro šéfování svého impéria si budete moci vybrat z šesti postav, které mají různé dovednosti a provedou vás v pěti kampaních nebo 14 unikátních scénářích. Nechcete se omezovat, tak pro vás tu bude mode Free Play, kde můžete stavět a budovat jednou podle vašich představ a co vaše kasička dovolí.

A abych nezapomněl, tak samozřejmě můžete nastoupit do vlaku jako strojvůdce a kochat se úžasnou grafikou a scenérií. Už vás ofouknul zápach ze spáleného uhlí? Tak se ještě nadechněte, vydání je naplánované na rok 2023!