F1

Registrace do testování příštího dílu F1 otevřena

Autor: chaosteoryczPublikováno: 7.2.2017, 18:01

Publikováno: 7.2.2017, 18:01

Sociální sítě

O autorovi

chaosteorycz

chaosteorycz

Je autorem 667 článků

Poslední díl závodní série pod hlavičkou oficiální licence podniku Formule 1 se vydařil, a to i díky početné komunitě podílející se na vývoji. Na základě zpětné vazby z testovacího komunitního programu, Codemasters do vývoje F1 2016 začleňovali připomínky průběžně, což se odrazilo na výsledném produktu. Není důvod v tom nepokračovat, a tak i vy máte možnost zapojit se do úzkého okruhu hráčů, jenž dostane příležitost zapojit se do betaverze letošního dílu. Má to ovšem jeden háček, musíte mít opravdu z pekla štěstí. Tvůrčí celek specializovaný na závodní hry má totiž připravených pouze 900 míst, o které se dělí tři platformy. Registraci provedete zde, a pak už jen zbývá doufat, že se zařadíte mezi 3 stovky vyvolených závodníků. Datum bety zatím stanoveno nebylo, nicméně očekává se s příchodem Mistrovství světa Formule 1, které započne koncem března.

 • Jiří

  Poslední dobou mám pocit, že ty zprávy jenom přejímáte, možná překládáte, ale hlavně u toho vůbec nepřemýšlíte nebo nečtete. Pro čechy slováky ta beta nemá smysl.

  „Please note that we can only offer PS4 codes to residents of Europe.“

  • Chaosteory CZ

   Než zpochybníte práci mou nebo našeho kolektivu, přečtěte si upozornění pořádně vy. Restrikce se týkají pouze majitelů konzole PS4, kteří budou vybráni jen z lokalit evropského kontinentu. Pro ostatní platformy bude betaverze dostupná celosvětově.

   A ano, abych mohl informaci napsat, musím převzít oficiální text z blogu a přeložit ho, u čehož kupodivu také přemýšlím.

   • Jiří

    No, i když si to čtu dokolečka asi po stopadesáté, tak ta věta je stále nejednoznačná, ale co jsem našel, tak předchozí alfa/beta byla taky jen v Evropě, takže se omlouvám s díky za vyvedení z omylu 🙂 A přemýšlejte i nadále 🙂

    • Chaosteory CZ

     Nic se nestalo. Ta věta opravdu může působit dvojím smyslem, nicméně zejména v tomto případě jsem si to ověřoval z více zdrojů 🙂