Restart Perfect Dark se údajně ukáže v červnu

Autor: tonyskatePublikováno: 13.5.2024, 7:01

Publikováno: 13.5.2024, 7:01

Sociální sítě

O autorovi

tonyskate

tonyskate

Je autorem 6144 článků

Perfect Dark je jedna z her Xbox Game Studios, o které jsme od oznámení prakticky neslyšeli, tedy kromě toho, že se hlavního vývoje zhostilo zkušené studio Crystal Dynamics. Za to v posledních dnech se o hře mluvilo hodně, kdy prvně se objevila spekulace, že vývoj neprobíhá vůbec dobře. Pár dní na to přišel další Insider se zprávou, že tyto informace jsou už zastaralé a dokonce očekává, že hru uvidíme příští měsíc na Xbox Games Showcase. K tomuto si přisadil i herní novinář Jeff Grubb, jehož zdroje tvrdí, že vývoj Perfect Dark v některých oblastech strádá, zatímco v jiných vypadá skvěle, což je vlastně standardní proces vývoje. Taktéž uvedl možnost, že titul spatříme v červnu.

Na závěr jen dodáme, že Grubb se zmínil i o Gears 6, která je stále v plánu na červnovou Xbox Games Showcase a tým Xboxu řeší, jak moc „agresivně“ chtějí hru představit.

07. 03. 2022 • tonyskate0

Spekulace: Pár střípků o E3 a exkluzivitách pro Xbox

Přes víkend se uskutečnil další podcast, v němž vystoupil i novinář Jeff Grubb, který přišel s několika zajímavými informacemi o budoucnosti Xboxu z hlediska propagace jeho her a kterým titulům bude letos věnováno nejvíce pozornosti. Ještě tento rok máme opět očekávat velkolepou E3 konferenci, tedy stejně jako loni, která se Microsoftu opravdu povedla. Ovšem příští rok, kdy už naplno začnou nést plody investice učiněné před lety, bychom se mohli dočkat několika akcí rozprostřených...

»
24. 09. 2021 • tonyskate0

Tvůrci Tomb Raider pomůžou s exkluzivitou Perfect Dark

Na představení projektu, na kterém pracuje nové studio The Initiative z rodiny Xbox Game Studios jsme si museli počkat více než dva roky. Teprve loni na The Game Awards došlo na potvrzení spekulací, že si talentovaní vývojáři vybrali z archivu značek, kterými Microsoft disponuje a nabídnou nám špionážní thriller Perfect Dark zasazený do světa v blízké budoucnosti.

»
11. 12. 2020 • tonyskate4

Xbox studio The Initiative oznamuje špionážní thriller Perfect Dark

Spekulace o tom, na čem pracuje nové Xbox studio The Initiative, které vzniklo před více než dvěma lety, se nakonec ukázaly býti pravdivé. Talentovaní veteráni se namísto vytvoření nové značky rozhodli sáhnout do archivu Microsoftu a vytáhli si Perfect Dark, jednu z kultovních značek studia Rare. Zatímco původní hry byly střílečkami z pohledu první osoby, pod taktovkou The Initiative by Joanna Dark měla přejít na dobrodružnou akci a nový Perfect Dark tak...

»