Říjen 2022 a jeho hry zdarma

Autor: tonyskatePublikováno: 29.9.2022, 16:04

Publikováno: 29.9.2022, 16:04

Sociální sítě

O autorovi

tonyskate

tonyskate

Je autorem 5536 článků

Jak už jsme vás v posledních měsících informovali, hry zdarma pro Xbox 360 končí a členové Xbox Live Gold se tak v rámci Games with Gold nyní každý měsíc dočkají pouze dvojice her pro Xbox One a Xbox Series X|S. Naštěstí je tato prvně osekaná nabídka poměrně slušná a snad vás dvojice her zaujme.

V první polovině měsíce se vydáme na zapovězené ostrovy v dobrodružné oddechovce Windbound, která v naší recenzi získala pěkných 7/10. Válečnici Kara postihne na moři bouře a oddělí ji od svého kmene. Musí tak přežít na neznámém místě, a přitom odhalit tajemství těchto ostrovů. Druhým titulem bude malebný simulátor bombardování Bomber Crew v edici Deluxe. Ujmete se bombardérské jednotky, která se vydává na riskantní mise a úspěch zaručí vaše správa paliva, munice, hydrauliky a dalších zásadních hodnot.

08. 09. 2020 • Lukáš Urban0

Recenze: Windbound

Byly časy, kdy si dámy v nesnázích sedly na patník a čekaly, až se objeví hrdina s důvtipem, ostrými lokty a pořádnou kuráží. Jenže MacGyverům už doba příliš nepřeje, a tak se dívky musí spolehnout hlavně na sebe, což samozřejmě pro ně není žádný problém. Ochotně berou do rukou zbraň a těžké nástroje, aby se s nepřízní osudu vypořádaly pěkně po svém. A vůbec jim nevadí, že budou mít mokro za spodničkou a...

»