Rozšíření Ragnarök pro diablovku Titan Quest

Autor: tonyskatePublikováno: 25.3.2020, 8:40

Publikováno: 25.3.2020, 8:40

Sociální sítě

O autorovi

tonyskate

tonyskate

Je autorem 4902 článků

THQ Nordic nadále pokračuje v podpoře starších titulů, což rozhodně těší jejich fanoušky. Jedním z nich je i akční RPG či spíše diablovka Titan Quest, která příští rok oslaví už 15. narozeniny. Ovšem díky podpoře nového majitele rozhodně neskomírá, protože jednak zamířila na konzole a taktéž se dočkala nových rozšíření. Immortal Throne je ještě z tehdejších časů, ale takový Ragnarök už je úplná novinka, která právě teď dorazila i na konzole a asi není třeba připomínat, že budete k jeho hraní potřebovat základní hru.

Rozšíření Ragnarök přináší záhadnou hrozbu, která hrdiny Hádese zavede do neprozkoumaných zemí severní Evropy, kde vás budou čekat nejen noví nepřátelé, ale také dovednosti a poklady. Nový příběh s řadou lokací a úkolů je pak samozřejmostí, stejně jako nespočet nového vybavení, relikvií, zbraní, nepřátel a bossů. Chybět nebude ani vylepšené rozhraní, úprava postavy anebo navýšení maximální úrovně na 85. Vyplatí se také návrat ke starším aktům, kde můžete najít nové předměty a tajemství.

Titan Quest: Ragnarök pro Xbox One si můžete pořídit za 499 Kč. Atlantis, třetí a zatím poslední rozšíření, by pak na konzole mělo dorazit ještě tento rok.

09. 04. 2020 • tonyskate2

Atlantida v diablovce Titan Quest

Poměrně nedávno jsme psali, že se akční RPG či spíše diablovka Titan Quest na konzolích konečně dočkala rozšíření Ragnarök. O dodatku Atlantis se také mluvilo, ale jen tak okrajově, a že vyjde ještě tento rok. Nakonec k jeho vydání došlo velmi náhle, a to před několika dny, takže teď i na Xbox One můžete zavítat do bájné Atlantidy.

»
13. 12. 2017 • tonyskate4

Diablovka Titan Quest pro Xbox One

Tradiční akční RPG v posledních letech zažívají návrat, ale jistě si pamatujete na kultovní klasiku Diablo, se kterou se snažila srovnat krok řada her. Podle nás se to nejvíce podařilo například sériím Sacred a Titan Quest. A právě Titan Quest příští rok zamíří na Xbox One, jak oznámilo vydavatelství THQ Nordic. Součástí bude nejen samotná hra, ale také rozšíření Immortal Throne, což už spolu s vylepšenou grafikou a přizpůsobeným ovládání obhajuje cenu...

»