Rozšíření s licencovanou stopou pro MX vs ATV All Out

Autor: Lukáš UrbanPublikováno: 24.5.2020, 10:33

Publikováno: 24.5.2020, 10:33

Sociální sítě

O autorovi

Lukáš Urban

Lukáš Urban

Je autorem 3185 článků

Motocyklovým závodům jsme v době vydání naložili jak horskému průvodci. A rozhodně právem, protože dlouholetá značka spadla do škarpy a s odřenou tváří se jen těžko hrabala zpátky na dráhu. To už jsou ale dva roky. Dost času na opravu nejtíživějších chyb a vhodný časový úsek na případné pokračování. To se sice oznámení nedočkalo, ale rozšíření pro All Out je asi ještě překvapivější. Co by jiní vývojáři střelili za osm stovek jako novinku, to přichází v tomto případě jako rozšíření a za o něco málo nižší cenu. Přitom DLC 2020 AMA Pro Motocross Championship nese oficiální licence a tratě podniku Lucas Oil Pro Motocross.

I když tisková zpráva mluví o dodatku, lépe je nový obsah označit za Season Pass. Počínaje 21. květnem, čeká na hráče postupné vydávání dvanácti oficiálních tratí. Poslední dorazí někdy v srpnu, přičemž jako bonus pak přijde ještě trať Fox Raceway, a to v průběhu podzimu. Aktuální plán počítá s jednou novou tratí každý čtvrtek. První byl vypuštěn Hangtown a už příští týden vás čeká Southwick. Tratě budou součástí všech herních režimů, včetně volné jízdy.

01. 04. 2018 • Lukáš Urban1

Recenze: MX vs ATV: All Out

Leckteří vývojáři by mohli vyprávět, jak obtížné je udržovat svěží sérii, která vychází s určitou pravidelností. Rainbow Studios to mají pravda trochu jednodušší, protože u MX vs ATV je nesvazují licence oficiálních podniků, takže nemusí na pranýř povinně každý rok. To ovšem nutně neznamená, že tam stejně neskončí. Po sedmé vstupují do stejné řeky a ze všech průzračně čirých vod smáčí unavené tělo na opačném konci, v Ganze. Tamhle do ní močí...

»