RPG Black Desert čeká otevřená beta

Autor: Lukáš UrbanPublikováno: 2.2.2019, 8:09

Publikováno: 2.2.2019, 8:09

Přiřazené štítky

Sociální sítě

O autorovi

Lukáš Urban

Lukáš Urban

Je autorem 2281 článků

Obyčejný hráč s velkou hubou. Věrný člen redakce, jehož revír začíná a končím psaním.

Hádáme, že mezi 14. a 17. únorem pravděpodobně nebudete herně strádat. Pokud se zrovna nevžijete do Iron Mana v trial verzi hry Anthem, pravděpodobně najdete útočiště ve zpustošeném Hope County nebo na postapokalyptickém východě. A pár jedinců si určitě vyhlédne třetí Crackdown nebo rubačku Jump Force. Nicméně právě do zmíněného úseku připravila Pearl Abyss otevřenou betaverzi chystané MMORPG Black Desert. Půjde tak o skvělou příležitost hru otestovat a případně zvážit koupi. Do 4. března, kdy titul oficiální vychází, se totiž už příliš změn neudělá.

Několikadenní přístup ukáže vyladěnější a živější svět, nové dovednosti postav, hráčské události a speciální odměny za účast. Nejvyšší dosažitelný level bude mít hodnotu třicet. Autoři potvrzují, že připomínky z předešlých uzavřených her začlenili, jak jen to bylo možné, aby Black Desert byla zážitkem, který hráče vtáhne. Oznamující teaser toho sice moc neukáže, ale pro povzbuzení k vyzkoušení bety může být dostačující.

  • Rene Volkmer

    Zdravím.
    Mě by jen zajímalo zda bude možné propojení více platforem na jednom serveru.Hráč na PC bude moct spolupracovat a plnit společné úkoly atd.

  • Jakub Horak

    Kdyby měl někdo zájem se připojit do české Guildy (je nás už více jak 20), tak napiš na náš discord – https://discord.gg/YJtEjnH