RPG hit Disco Elysium se chystá na Xbox

Autor: tonyskatePublikováno: 11.12.2020, 2:10

Publikováno: 11.12.2020, 2:10

Sociální sítě

O autorovi

tonyskate

tonyskate

Je autorem 5538 článků

O Disco Elysium už jste určitě alespoň slyšeli, protože tahle RPG udělala díru do světa a příští léto konečně také dorazí na Xbox Series X|S v edici The Final Cut. O hře jsme už psali dříve a tak spíše jen stručně shrneme, co vylepšení edice nabídne. Těšit se můžete na kompletní dabing, nové úkoly a doposud neviděné oblasti, které se těší na to, až je prozkoumáte. Lepší obrázek o hře si pak uděláte s přiloženým trailerem a snad se budete na detektivní RPG Disco Elysium těšit stejně jako my.

03. 11. 2021 • Michael Chrobok0

RECENZE: Disco Elysium – The Final Cut

Pro adventurní RPG starého střihu už v dnešní době není místo. Nostalgici utíkají ke klasikám žánru, jako je Planescape: Torment, a mladší hráči nechápavě kroutí hlavou. V době, kdy každý chce za své peníze co největší svět, tunu obsahu, který ani nedokáže spořádat, a především jednoduchou hratelnost, u které není potřeba příliš přemýšlet, přichází indie studio ZA/UM se svou prvotinou nazvanou Disco Elysium.

»
01. 11. 2019 • Lukáš Urban2

Disco Elysium zamíří na konzole příští rok

Za názvem Disco Elysium se neskrývá nové album zapomenuté kapely ze sedmdesátých let, ale název RPG, která si už stačila získat hodně velkou základnu fanoušků. Na první pohled obyčejná hra v otevřeném světě. Vlastně v jedné malé čtvrti, kde se dějí nepřístojnosti nejhrubšího zrna. Do novodobého doupěte hříchu zavítá detektiv, aby si dělal svou práci. Tedy řešil vraždy, vyšetřoval zločiny anebo zpíval. Opravdu. Zde totiž pomíjí obyčejná hra a začíná alternativní život,...

»