Sarkastické dobývání vesmíru Journey to the Savage Planet se rozšiřuje

Autor: Lukáš UrbanPublikováno: 8.4.2020, 17:55

Publikováno: 8.4.2020, 17:55

Sociální sítě

O autorovi

Lukáš Urban

Lukáš Urban

Je autorem 2952 článků

Když jste až čtvrtí v pořadí, musíte snášet chování a manýry těch před vámi. Něco o tom ví vesmírná agentura Kindred Aerospace, která se potýká se svou o dva stupně úspěšnější konkurencí Vyper Corp. Naschvály dokonce zašly tak daleko, že Vyper Corp začal vyvážet toxický odpad do letoviska planety DL-C1. Ta samozřejmě patří naší dobře známé agentuře, což se musí řešit. Proto dostáváme nový úkol a s ním nové technologie při boji s konkurencí.

Dodatečný obsah dorazí už 15. dubna a opět nás vezme do komického světa vesmírného objevování, kde nic a nikdo nejsou v bezpečí. Ukázka slibuje další dávku barevného bláznění, nové druhy tvorů, lepší vybavení a po čertech záludné hádanky. Palubní umělou inteligenci navíc doplní robot Kronus druhé společnosti, který bude ústřední postavu hanit co to půjde. Dodatek Hot Garbage si samozřejmě budete muset koupit, nicméně základní hru najdete v nabídce předplatného Xbox Game Pass.

16. 03. 2021 • tonyskate0

Xbox Game Pass brzy opustí 2 hry

Včera se s námi rozloučily čtyři hry včetně třetího Zaklínače, kterého jste snad stihli dohrát. Tento týden ovšem byla představena čerstvá nálož novinek, která nám to plně vynahradí včetně strategie Empire of Sin, letecké akce Star Wars Squadrons či RPG střílečky Outriders. Na konci měsíce nás pak čekají další dvě ztráty, ovšem tentokrát nejsou příliš významné. Ačkoliv bizarní Journey to the Savage Planet rozhodně stojí za vyzkoušení a během dvou týdnů...

»
07. 04. 2020 • tonyskate2

Journey to the Savage Planet v Xbox Game Pass

Sice jsme si od dnešního vysílání pořadu Inside Xbox z hlediska novinek pro předplatné Xbox Game Pass slibovali více, ale zatím se musíme spokojit jen se dvěma hrami, kdy do budoucna byla přislíbena také Yakuza Kiwami. V druhé části měsíce se jistě objeví další, ovšem teď si představme alespoň ty dvě, kterých se dočkáme ve čtvrtek, tedy 9. dubna.

»
06. 02. 2020 • p.a.c.o4

RECENZE: Journey to the Savage Planet

Vesmír a jeho nekonečnost vždycky probouzel fantazie o tom, zda jsme opravdu jedinou planetou, na které je život. Skutečný svět nám zatím jasnou odpověď nedal, ale v tom herním máme jasno. Kolonizace cizích planet je zábava, všude je spousta méně či více přátelských stvoření a hlavně, co si člověk neudělá, to nemá. Navíc se pojetí vesmírného dobrodružství dá uchopit jak velice seriózně (až maniakálně – tímto mrkám směrem k sérii Elite), tak...

»