Apríl: Seriál Most! dostane svou hru

Autor: tonyskatePublikováno: 1.4.2019, 7:45

Publikováno: 1.4.2019, 7:45

Přiřazené štítky

Sociální sítě

O autorovi

tonyskate

tonyskate

Je autorem 3964 článků

Většině z vás určitě neuniklo komediální drama Most! plné peprných hlášek, které budou ve školách a hospodách znít ještě nějakou dobu. Osmidílný seriál už má několik týdnů po odvysílání poslední epizody, ale Česká televize si je dobře vědoma popularity tohoto produktu, tudíž dojde k vytvoření stejnojmenné hry. Bude se sice jednat o menší záležitost, aby hra vznikla rychle a stihla se svézt na oblibě seriálu, ale přesto by se mohlo jednat o příjemnou a především zábavnou oddechovku.

Herci propůjčí postavám svou podobu i hlas, takže nebudou scházet oblíbené hlášky, z nichž raději nebudeme uvádět příklady, protože některé jsou sprosté či jinak nevhodné, ovšem zmíníme alespoň „Drž úhel, Franto!“. Hra pak nabídne známé lokace ze seriálu, ať už Luďanův dům, hospodu Severka, či autoopravnu Juliš včetně tamní myčky. Nebudou chybět ani podobné aktivity jako sběr odpadu, závody trucků na autodromu anebo vybírání lichvy, kde se projeví i lehké RPG prvky, kdy namísto zmlácení můžete dotyčného ukecat.

Samozřejmě nesmí chybět ani proslulá organizace Snědá tíseň, jejímž koordinátorem se stanete. Když se pak budete hodně snažit, vysloužíte si i titul Klekí-petra. Toho můžete dosáhnout plněním různých úkolů právě pro Snědou tíseň, ať už to bude věšení plakátů, rozdávání letáků, či třeba hospodaření s financemi z evropských dotací. Dokonce se má ve hře objevit i Chánov, ovšem pouze jako skrytá úroveň, o čemž zatím nic bližšího nevíme.

Uvidíme, jestli tvůrci půjdou v RPG prvcích tak daleko, aby nám umožnili rozhodovat se v některých situacích podle seriálu. Jak by to třeba všechno dopadlo, kdyby Franta opravdu odvezl Romana do spalovny…

P. S. Dycky Most!

 • DandyCZE

  krasne pondeli 🙂

 • Jan Mraček

  Zdravíme apríl

 • Olishu

  Jo no, smrdí to prvním dubnem 😀👍

  • jirkawaggon

   Neboj, spousta lidi to vezme jako fakt a za par tydnu budou dotazy, kdy ze uz to konecne vyjde 🙂

   • Olishu

    Ale pravdou je, že bych si takovou hru klidně dovedla představit 😀 Něco na
    způsob jako Vice city a být to vážně exkluzivka na xbox, tak je to jasná
    pecka hehe 😀

    • Maladava

     Hned bych si ji koupil :D. Jak jde jinak Sekiro? Kolik je rozbitých gamepadů? 😉

     • Olishu

      Přibližně žádný 😀 Jde pomalu, ale zatím jde. První velký boss kaput 😀

    • StriderCZ

     To by v dnešní době neprošlo- možnost přejíždět sociálně slabé v Mostě…

  • klidas

   kurna…a ja uz som si myslel, ze naozaj 🙂

 • Peterek82

  A cena? A bude to s českým dabingem? Předpokládám, že to bude interaktivní, tzn. na konzoli dostat úkol a jet ho do Mostu splnit https://media3.giphy.com/media/l0MYw9nh8qcoIyCju/giphy.gif