Série Lost Planet zpětně kompatibilní

Autor: tonyskatePublikováno: 22.2.2019, 14:44

Publikováno: 22.2.2019, 14:44

Sociální sítě

O autorovi

tonyskate

tonyskate

Je autorem 3930 článků

Těší nás, že ačkoliv si občas říkáme, že už do zpětné kompatibility nelze přidat zajímavé tituly, stále se nachází něco „nového“. Tentokrát padla volba na sérii sci-fi stříleček Lost Planet z pohledu třetí osoby od Capcomu. Navíc to vzali pěkně od podlahy, protože si teď na Xbox One můžete zahrát původní Lost Planet, Lost Planet: Extreme Condition v edici Colonies, Lost Planet 2 a Lost Planet 3. Co se týče dostupnosti, herní disk budete potřebovat jen pro první hru. Druhý (299 Kč) a třetí díl (599 Kč) si totiž můžete stáhnout z Xbox Live, i když za určitou cenu.

Jako bonus došlo i na oblíbenou hororovou sérii Resident Evil. Díky zpětné kompatibilitě si tak teď můžete zahrát Resident Evil Code: Veronica X, která je taktéž ke stažení na Xbox Live, a to za 299 Kč.

  • KoubecX

    Mít na to čas, zapnul bych si dvojku a trojku 🙂

19. 09. 2013 • peter0762

RECENZE: Lost Planet 3

Cizí planeta a události, na které navazují předchozí dva díly. Ne vždycky musí být prequely na obtíž (podívejte se, jak si s nimi poradily třeba Hvězdné války), ale ne vždy se podaří udržet hráče v dějové linii, která se dílem předcházejícím všechny doposud známé události, dosti zamotává. Lost Planet 3 si myslí, že to zvládne. Nemá ani moc na výběr.

»
27. 08. 2013 • yourself0

Lost Planet 3 se v prvních recenzích moc nedaří

Internet dnes začaly zaplavovat první recenze na Lost Planet 3, ovšem podle všeho se hře nástup moc nevyvedl. Hra má momentální metascore 55 a nejčastější výtkou je nudný příběh. Jeho nudnost prý v první polovině ještě dává tak trochu smysl, vzhledem k tomu, že hlavní hrdina je sci-fi verzí zaměstnance ropné společnosti, který musí se svým podomácku vyrobeným mechem hlídat a opravovat zařízení těžící životně důležitou T-Energii. Ovšem jakmile se...

»