Severská adventura Draugen brzy na Xbox One

Autor: tonyskatePublikováno: 30.1.2020, 13:21

Publikováno: 30.1.2020, 13:21

Přiřazené štítky

Sociální sítě

O autorovi

tonyskate

tonyskate

Je autorem 4955 článků

O hře Draugen, která je oficiálně definována jako „fjord noir mystery“ adventura, jste už možná slyšeli a koncem února se jí konečně dočkáme také na Xbox One. My jsme ten lehce komplikovaný popisek zjednodušili na severskou adventuru a uvidíme, jestli bude natolik dobrá jako některé severské kriminálky.

Píše se rok 1923 a vy se americký cestovatel Edward Charles Harden vydáte do Norska, abyste našli svou ztracenou sestru. Doprovázet vás bude vaše svěřenka Lissie, tajemná mladá žena plná života, která má svou vlastní hlavu. Spolu se vydáte na průzkum nádherné přímořské komunity umístěné mezi fjordy a horami venkovského Norska. Vše ale není takové, jak se může zdát a Draugen vás dovede k odhalení temnoty, jež skrývá malebná vesnice Graavik uprostřed tajuplné krajiny…

Dle již vydané PC verze je Draugen velmi solidní adventurou, v níž se pomocí svého doprovodu pokusíte rozlousknout tajemnou záhadu. Nádherné okolí a napínavý příběh plný zvratů pak půjdou ruku v ruce s dynamickými dialogy a vypravěčem, kterému se nedá věřit.

Draugen od Red Threat Games vyjde 21. února na Xbox One.