Shenmue, Bayonetta a Vanquish nejspíše na Xbox One

Autor: tonyskatePublikováno: 11.9.2017, 14:23

Publikováno: 11.9.2017, 14:23

Sociální sítě

O autorovi

tonyskate

tonyskate

Je autorem 3400 článků

SEGA se poslední dobou docela rozjíždí, ať už jsou to partnerství s Microsoftem či oživení starých klasik. Kromě velkého návratu Sonica totiž chystá i vydání akčních klasik a starších her na Xbox One. Oficiálně ještě není nic potvrzeno, ovšem úniky ze stránek obchodů, které tentokrát pochází z české Alzy či slovenského GetGame, naznačují vydání určitých titulů. Prvně se nabízí kolekce akcí Bayonetta a Vanquish od japonského studia PlatinumGames, která by jistě potěšila nejednoho fanouška těchto nedoceněných kousků.

K této kolekci dokonce máme i obal, ovšem daleko zajímavější je remaster akčních her Shenmue a Shenmue 2. V současnosti vzniká třetí díl, který se snad časem podívá na Xbox One, ovšem zdá se, že předtím by se všechny hlavní platformy měly dočkat kolekce prvních dvou her této kultovní série, jejíž historie byl Xbox součástí. Po vydání Shenmue II na Dreamcastu pak totiž hra zamířila pouze a jen na první Xbox, a kromě těchto dvou platforem si ji jinde nebylo možné zahrát. Každopádně více informací zatím nemáme a jedná se opravdu pouze o produktové stránky, ovšem už dřívější spekulace naznačovali návrat původních her této série.

  • Radkin

    Shenmueeeeee,no paaaani moji,tak bodaj by,mám tam nevyriešené hefty s jedným páprdom.

  • klidas

    tak bayonettu som si stiahol minuly mesiac v ramci goldu, ale to bola pekna kravina. Asi to stvrthodine hrania som to vypol a uz sa k tomu nemienim vratit