Skejťácký Session v říjnu v Game Preview

Autor: tonyskatePublikováno: 14.8.2019, 7:58

Publikováno: 14.8.2019, 7:58

Přiřazené štítky

Sociální sítě

O autorovi

tonyskate

tonyskate

Je autorem 4899 článků

Už jsou tomu roky, co vyšla pořádná hra, v níž bychom mohli skočit na prkno a pořádně se vyřádit. Navzdory velké poptávce se nevrátila série Skate ani kultovní značka s Tony Hawkem ve jméně. Díru na trhu tak musí vyplnit nezávislí vývojáři. Crea-ture Studios po úspěšné kampani na Kickstarteru už nějaký ten pátek pracují na své skateboardingové hře Session, která se loni dokonce objevila na E3 konferenci Xbox. Pokud už jste o hře slyšeli, víte, že se podobá realističtějšímu Skate od EA, ovšem chce být ještě autentičtější. Zatím to vypadá opravdu dobře, což potvrzuje i nový trailer.

Ovládání bude spočívat v tom, že každá páčka bude ovládat jednu nohu vaší postavy, aby tak byla co nejvěrněji replikována skutečná jízda na prkně a triky. Jelikož se hra inspiruje zlatým věkem skateboardingu, bude zasazena do části New Yorku, jež bude 1:1 odpovídat skutečným prostorám nižšího Manhattanu, jehož součástí je legendární Brooklyn Banks a okolní prostředí finanční čtvrti. Právě zde se nachází řada ikonických míst, jež pomohli utvořit pouliční skateboarding. Nepočítejte tedy s velkými rampami a masivními skoky. Session bude více o flipech, grindech, slidech, skocích přes překážky a manuálech. Součástí hry bude i rozsáhlý video editor, kdy se budete moci pochlubit svými kousky na prkně.

Tvůrci také nyní potvrdili, že hra se brzy podívá do předběžného přístupu. Na PC tomu bude už za pár týdnů, ovšem v rámci Xbox Game Preview se hry dočkáme až během října, což naštěstí není tak daleko. S vydáním plné verze se pak počítá na začátek příštího roku.