GC 2017: Sledujte nový trailer na Life is Strange: Before the Storm

Publikováno: 21.8.2017, 13:11

Sociální sítě

O autorovi

wellkeybig

wellkeybig

Je autorem 121 článků

Konference Gamescom přináší nový gameplay trailer na očekávanou adventuru Life is Strange: Before the Storm.

Hra se odehrává v zátoce Arcadia, tři roky před událostmi první hry. Tentokrát se vžijeme do šestnáctileté Chloe, která se svou kamarádkou Rachel prožívá temné dobrodružství plné nečekaných zvratů.

První ze tří epizod Life is Strange: Before the Storm dorazí již 31. srpna 2017 na Xbox One.

14. 05. 2019 • tonyskate0

Xbox Weeks Deals – 14. 5. až 21. 5. 2019

Jsou tady další slevy a oproti minulému týdnu je to o něco slabší, což nás ale nepřekvapuje. Tehdy ještě k tradičním slevám běželi tři výprodeje, které neschází ani tento týden, ale zaměřují se spíše na nezávislé tituly či některé hry od vydavatelství Square Enix. Snad si tedy něco vyberete, ovšem nezapomeňte sledovat, jestli daná hra není v Xbox Game Pass, protože nabídka předplatného čítá téměř 200 her!

»
22. 01. 2018 • tonyskate0

Life is Strange: Before the Storm v březnu na disku

Epizodická série Life is Strange: Before the Storm, která předchází ději původní hry, je již kompletní. Sice ještě vyjde závěrečná epizoda, v níž si zahrajeme za mladou Maxine Caulfieldovou. Rozlučková epizoda Farewell vyjde 6. března a její obsah zatím přesně neznáme, ale určitě bude velmi zajímavá. Podstatnější ale je, že o tři dny později (9. března) vyjde konečně také disková edice s kompletní sérií Before the Storm.

»
07. 12. 2017 • tonyskate0

Třetí epizoda Life is Strange: Before the Storm

Na řádné pokračování série Life is Strange si ještě počkáme, ale je fajn, že tvůrci souhlasili s prequelem Before the Storm, který popisuje některé události před první sezónou této série. Jako mladší Chloe poznáte svou nejlepší kamarádku Rachel, což už ale asi víte. Důležitější je, že série skončí ještě letos, protože vydání třetí a poslední epizody je naplánováno na 20. prosinec. Jak vám prozradí přiložená upoutávka, blíží se dramatické rozuzlení související...

»
13. 10. 2017 • tonyskate0

Druhá epizoda Life is Strange: Before the Storm

Odvážný nový svět. Tak zní název druhé epizody série Life is Strange: Before the Storm, která předchází původní hře. Novou část pojmenovanou Brave New World tvůrci ze studia Deck Nine vydají už ve čtvrtek 19. října a koncem roku se snad dočkáme i závěrečné třetí epizody. Původní vývojáři francouzského studia Dontnod pak pilně pracují na řádném pokračování a my si tak můžeme krátit čekání s tímto povedeným prequelem.

»
04. 08. 2017 • tonyskate1

Chloe a David „zamlada“ v Life is Strange

Fanouškům epizodických her, ať už od pionýrů z Telltale Games či jiných, jistě zaznamenali, že na konci srpna vyjde prequel pro skvělou sérii Life is Strange. Původní hra nás ohromila díky skvělým postavám, pěkné grafice a hrátkami s časem spolu s motýlím efektem. Každopádně na naše dobrodružství z roku 2015 teď zapomeňme, jelikož Maxine nebude součástí prequelu Before the Storm.

»
19. 07. 2017 • wellkeybig0

Life is Strange: Before the Storm se ukazuje v novém traileru s novou dabérkou

Square Enix láká na prequel skvělé adventury z roku 2015 Life is Strange, který prozradí více o příběhu mezi Chloe Price a její kamarádky Rachel Amber. Příběh se odehrává ještě před tím, než se do malebného zálivu vrátí Max Caulifield a velká bouře, kterou pomocí effektu motýlích křídel má představitelka na krku. Life is Strange bylo vychvalováno především za atmosféru, hudbu a dabing postav. Jedna z dabingových hereček byla i...

»
15. 06. 2017 • Lukáš Urban0

Dvacet minut z pokračování Life is Strange

S epizodickým Hitmanem to Square Enix příliš nevyšlo, což ale neplatí pro adventuru Life is Strange. První sezóna nebo řada, to záleží, jak tomu chcete říkat, zaznamenala velký úspěch, a tak další rozvíjení příběhu na sebe nenechalo dlouho čekat. Before the Storm zavede hráče 3 roky před události předchozích epizod, kdy se hlavní postavami stanou puberťačka Chloe Price a její obletovaná kamarádka Rachel Amber. V novém gameplay videu jsou hned dvě desítky...

»
12. 06. 2017 • tonyskate1

E3 2017: Life is Strange: Before the Storm

Jedním z nečekaných oznámení na konferenci Xbox byla určitě epizodická adventura Life is Strange: Before Storm. Původní série byla naprosto úžasná, ale teprve nedávno francouzští Dontnod Entertainment potvrdili pokračování série, a teď tu máme oznámení i s trailerem a datem vydání. Zdá se, že neztrácí čas a jak tvrdily spekulace, jedná se o prequel popisující události před návratem Maxine.

»