Vyhrajte českou RPG Kingdom Come: Deliverance!

Česká herní scéna už dlouho neměla opravdu velký titul, což už ovšem neplatí. Studio Warhorse po mnoha letech tvrdé dřiny vydalo svou realistickou RPG Kingdom Come: Deliverance z husitského středověku. Hra zaznamenala celosvětový úspěch a v zásadě ji kazí jen menší technické nedostatky, které tvůrci opraví. Jinak jsou ale hodnocení převážně pozitivní, což potvrzuje i naše recenze, v níž hra získala 8/10. Dost ale o hře a přejděme k soutěži, kvůli které tady přece jste. Společnost Comgad nás obdařila třemi kopiemi tohoto domácího díla pro Xbox One a tři z vás se už brzy vydají na vlastní pěst do středověku!

Aktualizace 27. 2. 2018 – VYHODNOCENÍ:
Podle očekávání se soutěž stala nejlepší za poslední 3 měsíce! Vaše účast byla naprosto skvělá a opět pouze zmíním, že škoda, že nevyplňujete korektně formulář. Takové ceny opravdu nechceme dávat spekulantům a GT svázaný s konzolí Xbox je tedy zásadní podmínkou! Díky za pochopení, gratulace vítězům a již dnes oznámíme další týdenní soutěž!

Ceny

 • 14. správná odpověď – kopii hry Kingdom Come: Deliverance pro Xbox One – Zdenobrutal 13. správná (14 nesplnila podmínky soutěže – neexistující GT)
 • 73. správná odpověď – kopii hry Kingdom Come: Deliverance pro Xbox One – Malarkky 74. správná (73 nesplnila podmínky soutěže – neexistující GT)
 • 146. správná odpověď – kopii hry Kingdom Come: Deliverance pro Xbox One – Urunak – 146. správná

Pravidla

 • DO POLE JMÉNO – NAPIŠTE VÁŠ GAMERTAG (JMENOVKU HRÁČE)
 • VÁŠ GAMERTAG MUSÍ BÝT ČLENEM NAŠEHO KLUBU NA XBOX LIVE – XBOX CZ SK KLUB – (musí být členem né pouze fanouškem).
  https://account.xbox.com/cs-CZ/clubs/profile?clubid=3379850587406527
  Jinak vyplněné údaje budou neplatné!
 • V případě, že správná odpověď nesplňuje podmínky soutěže, je vždy vybírána následující nejbližší s pravidlem vyšší a pak nižší (ukázka – výherní je 14. správná, ale nesplňuje podmínky, takže následně hledáme správnou odpověď na pozicích 15, 13, 16, 12 … dokud nenajdeme korektní shodu/odpověď.
 • Odpověď lze zaslat pouze jednou, opakované pokusy budou automaticky diskvalifikovány.
 • Ceny zasíláme pouze do České republiky.

Uzávěrka soutěže je 25. 2. 2018 v 19:30

SOUTĚŽNÍ OTÁZKA – Jak se jmenuje postava, kterou ve hře ztvárnil Dan Vávra?

A nezapomeňte do políčka „VAŠE JMÉNO“ napsat váš GamerTag!

Soutěž uzavřena