Spekulace: Remaster Crash Team Racing na TGA

Autor: tonyskatePublikováno: 5.12.2018, 9:32

Publikováno: 5.12.2018, 9:32

Sociální sítě

O autorovi

tonyskate

tonyskate

Je autorem 3680 článků

Společnost Activision si poslední dobou opravdu hodně libuje v remasterech, ale naštěstí jsou oprávněné. Letos sice předělávek vychází opravdu spousta, ale oprašovat hry po 20 letech je přece jen mnohem smysluplnější, než jen ty z předchozí generace. Po trilogiích Crash a Spyro, přijde na řadu opět vačnatec, protože dle spekulací bude už tento týden na The Game Awards oznámen remaster arkádových závodů Crash Team Racing. Některým novinářům a influencerům totiž byly doručeny tématické předměty, jež odkazují právě na tuto závodní hru z roku 1999. Podobně byl letos naznačován remaster her Spyro. Na závěr můžeme jen doufat, že opět nebudeme muset čekat rok kvůli časové exkluzivitě. Nicméně v pátek už budeme moudřejší.

  • Stanislav Milodar

    Crash Bash pls.

  • klidas

    u tohto mam presedenych zopar hodin 🙂

  • Zdeněk Katera

    Tak to bych vzal hned 🙂

05. 02. 2019 • tonyskate1

Záběry z hraní Crash Team Racing Nitro-Fueled

Do vydání arkádových závodů Crash Team Racing Nitro-Fueled zbývá ještě hodně času. Activision už mezitím ale nabídl hru k osahání řadě zahraničních serverů a první reakce jsou nadšené. Novináři si mohli vyzkoušet tři tratě včetně split-screenu, jak ostatně sami uvidíte v přiložených videích. Neschází ani nová upoutávka od vydavatele, která vás utvrdí v tom, že se jedná o další povedený remaster, který nezasahuje do původní hratelnosti a jen hru obléká...

»
07. 12. 2018 • tonyskate0

Crash Team Racing Nitro-Fueled v červnu na Xbox One

V dnešní době jsou úniky zcela běžné a potvrdil se i remaster arkádových závodů Crash Team Racing z roku 1999. Vydavatel Activision a vývojářské studio Beenox na The Game Awards 2018 oznámily Crash Team Racing Nitro-Fueled, které vyjdou 21. června na Xbox One a budou stát pěkných 40 dolarů.

»