Spekulace: Superman World’s Finest od Rocksteady

Autor: tonyskatePublikováno: 7.6.2018, 13:26

Publikováno: 7.6.2018, 13:26

Sociální sítě

O autorovi

tonyskate

tonyskate

Je autorem 5101 článků

Před E3 se to jen hýří úniky a spekulacemi a dnes odpoledne pro vás máme další z nich. Týká se nového projektu studia Rocksteady, které stvořilo fantastickou sérii Batman Arkham s Temným rytířem. Studio pod záštitou Warner Bros. už několik let pracuje na neznámem titulu a zdá se, že tento víkend bychom se o něm konečně mohli dozvědět. Přeci jen od vydání Batman: Arkham Knight už uplynuly tři roky a je tak na čase zjistit, co tito borci kutí.

Jak už jsme vám prozradili hned v titulku, údajně se ujali dalšího super hrdiny z komiksového světa DC. Samozřejmě máme na mysli Supermana neboli muže z oceli. Dle uniklého obrázku, který můžete vidět níže, by se hra měla jmenovat Superman: World’s Finest, což odkazuje na komiksovou sérii a hlavním padouchem by měl být Brainiac. Můžeme počítat i s dalšími dobře známými postavami a jistě vás potěší skutečnost, že hra má být záležitostí čistě pro jednoho hráče, tedy bez multiplayeru apod.

A to nejlepší na závěr. K oznámení by mělo dojít už během konference Microsoftu. Pokud je tedy spekulace pravdivá, spatříme hru Superman: World’s Finest už tuto neděli. Nezapomeňte, že konference začíná ve 22:00.