Spekulace: Uniklé záběry z akčního RPG Harry Potter

Autor: tonyskatePublikováno: 2.10.2018, 11:50

Publikováno: 2.10.2018, 11:50

Přiřazené štítky

Sociální sítě

O autorovi

tonyskate

tonyskate

Je autorem 4838 článků

Že je Harry Potter nadále obrovskou modlou pro všechny své fanoušky včetně těch nových, kteří se neustále nalézají, o tom není pochyb. Možná proto nás stále udivuje, že tahle značka se kromě titulů dle filmů nedočkala řádného herního zpracování. Je sice pravda, že s výjimkou posledních dvou her se jednalo o povedené kousky, protože koho by nebavilo zkoumat Bradavice, ale vždy měli vývojáři svázané ruce scénářem filmu, potažmo knihami.

Nedávno ale Warner Bros. oznámilo, že se chystá svět Harryho Pottera vrátit mezi videohry. Doposud z toho vylezl jen mobilní titul, ale už dříve bylo řečeno, že vznikne velkolepé akční RPG a zdá se, že dnes tady z něj máme uniklé záběry. A musíme říct, že to vypadá velmi dobře. Dokonce je u videa přiložen popisek prozrazující spoustu informací, což působí dojmem, že oznámení je na spadnutí. Nicméně těžko odhadovat, které studio na hře pracuje. Prvně nás napadli Rocksteady, ale ti už svůj nový projekt kutí dlouho a spekuluje se o Supermanovi. Ve hře je tak studio Avalanche Software, které Warner Bros. loni v lednu zakoupilo. Vydavatel spolupracoval i s Avalanche Studios (titul Mad Max), ale ti momentálně dokončují Just Cause 4 a na příští rok chystají Rage 2 a Generation Zero.

UPDATE: Video bylo na žádost Warner Bros. Interactive Entertainment staženo, což jen potvrzuje jeho pravost. Pokud byste se chtěli podívat, můžete si video stáhnout ZDE.

Pojďme ale zpět k samotné hře. Dle úniku by se hra měla odehrávat v 19. století kouzelnického světa a bude se jednat o akční RPG z pohled třetí osoby v otevřeném světě. Vytvoříte si vlastní postavu, která disponuje jedinečnými dovednostmi a byla přijata na Školu čar a kouzel v Bradavicích. Budete novým studentem v pátém ročníku, což značí, že hra bude dospělejší, a to díky zvláštnímu daru, jež vám umožňuje vystopovat a rozpoznat ostatky prastaré síly. Samozřejmě nebudou chybět oblíbené lokace jako Zapovězený les či samotné Bradavice, ale i zcela nová místa.

Pod ochrannou rukou profesora Elezara Figa se pokusíte odhalit pravdu za podivnými událostmi, ale nesmíte zapomínat ani na své školní povinnost, díky nimž se naučíte míchat lektvary, ovládněte nová kouzla a objevíte fantastická zvířata. Mezi nepřáteli nebudou chybět kouzelníci temna, goblini a další nadpřirozené bytosti. Svět kouzelnického světa zkrátka bude ve vašich rukou.

Snad je tento titul skutečný, protože už z uniklých záběrů vypadá velmi dobře.

13. 01. 2021 • p.a.c.o0

Do Bradavic až za rok

Z nového roku zatím moc času neuteklo a už tady máme oznámení o prvním odkladu. Smutnit budou tentokrát všichni milovníci čar a kouzel. RPG ze světa Harryho Pottera, Hogwarts Legacy, které se bude odehrávat 200 let před narozením slavného kouzelníka. Aby mohli vývojáři vytvořit co nejlepší hru, nevyjde letos, jak bylo původně v plánu, ale byla odsunutá na příští rok. Na jednu stranu je to velká škoda, protože na podobnou hru...

»
16. 09. 2020 • tonyskate3

Hogwarts Legacy – akční RPG ze světa Harryho Pottera

Konečně jsme se dočkali oficiálního představení akční RPG Hogwards Legacy z kouzelného světa Harryho Pottera! Jak se proslýchalo, na hře pracuje studio Avalanche Software a samozřejmě vyjde pod záštitou Warner Bros. Games, a to už příští rok pro Xbox Series X, Xbox Series S a konzole Xbox One.

»
30. 06. 2020 • tonyskate2

Harry Potter RPG příští rok na Xbox Series X

O akční RPG z kouzelného světa Harry Pottera už slýcháme pěkně dlouho a zdá se, že k oznámení obrovského projektu Avalanache Software a Warner Bros. by mohlo dojít ještě letos. Jeden z insiderů už opětovně potvrdil, že existence hry je skutečná, ovšem s jejím vydáním se počítá až na podzim příštího roku. Dost pravděpodobně tedy vyjde pouze pro next-gen konzole včetně Xbox Series X. Také stojí za to zmínit, že vývojáře značně znervóznily nedávné...

»
11. 03. 2020 • tonyskate4

Akční RPG Harry Potter by mohla být oznámena brzy

Pamatujete si ještě na uniklé video ze spekulované akční RPG Harry Potter, která by měla vznikat ve studiu Avalanche Software pod záštitou Warner Bros.? Jelikož bylo video staženo přímo na žádost vydavatele, byla vesměs potvrzena jeho pravost a zdá se, že k oznámení hry samotné by mohlo dojít tento rok. K samotné hře si můžete přečíst více níže, ale teď si pojďme spíše podložit právě dnešní info. Podle nabídky v Avalanche Software totiž...

»
09. 11. 2017 • tonyskate0

Harry Potter se vrací

Harryho Pottera, ať už z filmů či knih, zná opravdu každý. Společnost Electronic Arts podle filmů vytvořila řadu her a s výjimkou posledních dvou to nebyly špatné tituly. Nicméně s koncem filmové série skončila i ta herní. Práva zůstala u studia Warner Bros., které ale v posledních letech stále více a více proniká do herního průmyslu. Návrat nejznámějšího kouzelníka do virtuálních Bradavic byl tak jen otázkou času…

»