Splinter Cell: Conviction ve zpětné kompatibilitě

Autor: tonyskatePublikováno: 8.2.2018, 18:00

Publikováno: 8.2.2018, 18:00

Sociální sítě

O autorovi

tonyskate

tonyskate

Je autorem 3625 článků

Konečně jsme se dočkali. Fanoušci už dlouho toužili po uvedení Sama Fishera do zpětné kompatibility a Ubisoft se k tomu stále neměl. Dnes se ale vše mění a na Xbox One si tak můžete zahrát Tom Clancy’s Splinter Cell: Conviction. Jak si možná pamatujete, tento díl je více osobní, protože Fisher v něm vyšetřuje smrti své dcery Sáry, která nejspíše nebyla náhodná. Asi už víte, jak nakonec hlavní příběh dopadne, ale prozrazovat jej nebudeme. Jen naznačíme, že nic není takové, jak se zdá, což ostatně u této špionážní série není nic nového.

Nesmíme zapomenout ani na kooperativní prolog, v němž se jako agenti Archer a Kestrel vydáte do Ruska, což potěší příznivce hraní na rozdělené obrazovce. Pokud hru vlastníte na DVD, automaticky se vám stáhne do konzole, případně si můžete pořídit digitální kopii, která je tento týden k dostání jen za 99 Kč!

 • Jirka Waggon

  a ted jeste prvni tri dily z prvniho Xboxu.

  • p.a.c.o

   Zpětná kompatibilita není špatná, ale nic se nemá přehánět. Zatím místo oznámení nových dílů lidé jásají nad příchodem starých. Za chvilku těch zpětně kompatibilních her a remasterů bude víc, jak novinek a upřímně nevím, co je na tom pozitivního. A do toho sem ještě tahat „poklady“ z původního Xboxu….

   • Jirka Waggon

    ja bych to tak cerne nevidel. novych her vychazi spousta (dokonce i kazdy z nas si muze vydatvorit a publikovat hru na ONE).

 • Vena Marz

  Taky bych čekal Sama Fischera na one,ale to je asi mé zbožné přání.