Spolu proti vám

Publikováno: 10.12.2018, 12:06

Sociální sítě

O autorovi

chaosteorycz

chaosteorycz

Je autorem 2226 článků

Obyčejný hráč s velkou hubou. Věrný člen redakce, jehož revír začíná a končím psaním.

Občas sice slibujeme jak politici před volbami, ale musíte nám nechat, že když se k něčemu zavážeme, děláme pro naplnění první a poslední. Prosinec už velké hry nepřinese a ty nezávislé pod náplavou celoročních hitů už příliš nezazáří. Tudíž nastupují dlouho avizované mutliplayerové streamy, kde se z diváků můžete stát také našimi spoluhráči. Jak už jste si možná všimnuli, začátek a konec herního týdne bude patřit automobilům. Pondělí se mimořádně odstartuje kooperačně pod taktovkou závodů Split/Second. Rychlost, demolice, a zákeřnost nejhrubšího zrna. Zpětně kompatibilní titul byl v minulosti i součástí nabídky Games with Gold, tudíž by ho většina z vás mohla mít. To samé platí pro čtvrtek a Forzu Horizon 4. Tady vám může společné hraní komplikovat jen skutečnost, že v Game Passu je pouze základní hra, zatímco my máme v plánu vytáhnout Ostrov pokladů. Snad bude uvolněný včas a nás mine změna programu. I ve středu si zahrajete s námi, nicméně co přesně se dozvíte až v onen den. Konečně dojde na „Výběr hráčů“, kde si prostřednictvím facebooku (mezi 9 a 17 hodinou) odhlasujete titul pro večerní stream. Pokusíme se vybrat široce přístupné hry (Xbox Game Pass/EA Access) a jasné „must have“ záležitosti. Abychom neopomněli novinky, postavíme proti sobě dvě taktické strategie. Jednou je Mutant Year Zero a druhou Jagged Alliance s dovětkem Rage!. Boj mezi dvěma konkurenty proběhne v úterý. Všichni jste samozřejmě vítáni v obvyklou dobu na obvyklém místě. Od 19:00 na kanálu XKO TV.

 • Ladislav Horovský

  Škoda že se ve středu nebude hlasovat o hře Ashen. Čekal jsem že ji v týdnu u Vás uvidím, tak třeba další týden se k této hře dostanete..

  • Petr J.

   Ladislave tu to hru jsem začal hrát asi před 2 dny a mohu ti říct,že je to těžká hra na bázi DARK SOULS.
   Setkal jsem se i problémy této hry. Spolubojovník ( Otec) někdy jde bez tebe nebo naopak zůstane stát.Také ukládáni hry je nějak podivné. Snad to vyřeší nějakým patchem. Jinak ta hra mě docela chytla,grafické zpracování je zajímavé.Je mi jasné,že ne každému to bude vyhovovat,hlavně hráčům co jsou zvyklí na tradiční podání grafického vzhledu.

 • Petr J.

  Dnes jsem nestihl hlasování,co jsem koukal, tak zase budou kola.To je 3 ze 4 video streamu ten to týden. . Dnes ani zítra nebudu sledovat stream,kdyby tam aspon byla Forza H4, tak to je o něčem jiném 🙂 Tak přeji obojím Lukášům pěkný kvalitní stream a hráčům hezký zážitek ze streamu.

  • Chaosteory CZ

   Děkujeme aspoň za věnování pozornosti hlasování 🙂
   Spintires nejsou ani tak závody, jako spíš taktický survival v terénu, ale chápu. A Forza Horizon 4 bude zítra.

02. 07. 2019 • chaosteorycz3

Forza Horizon 4 zlanařila Stiga

Kdo jiný by měl testovat vehikly všeho druhu než maskovaný jezdec s nejasným původem. Osoba Stiga je jediná, která odolává náladám a změnám v pořadu Top Gear. A jelikož je britský pořad o autech tématem nových příběhových závodů, oblékneme si bílou kombinézu právě my. A to už dnes, protože jedenáctá aktualizace pro hru Forza Horizon 4, je naplánována přesně na 2. července. A má toho zase víc než dost.

»
17. 06. 2019 • chaosteorycz4

Zazvonil zvonec a…

Za pár dní je tu oficiálně léto, ačkoliv počasí už na něm jede nějakou dobu. Tento malebný čas se sebou přináší dovolené, prázdniny a všeobecnou nechuť do práce. Pro nás, kteří vám připravujeme video obsah v rámci streamů a pravidelnou debatní tvorbu, jde o závěr jedné dlouhodobé činnosti. V příštích dnech skončí jak první sezóna pořadu XKO MAG, tak streamy.

»
09. 06. 2019 • chaosteorycz20

E3 2019: LEGO Speed Champions druhým rozšířením Forza Horizon 4

Lego je všude a teď bude i v jedné z nejoblíbenějších závodních her. Druhou expanzí se stává kostičkovaný svět LEGO, který přinese zcela novou mapu. Na té nebude chybět kaskadérský polygon, závodní dráha, město a spousta prostoru pro dovádění. Za všechny zmiňme letiště, lesy, pirátskou zátoku nebo oblast s UFO.

»
06. 06. 2019 • chaosteorycz1

Skromné updaty obou značek Forza

Pravidelná údržba opět dorazila do obou sérií značky Forza. A jde tentokrát spíše o dílčí úpravy než velké změny. Zejména v případě posledního Motorsportu se aktualizace zaměřila na penalizační systém Forza Race Regulations. Celkové pořadí na konci závodu odteď zohledňuje i nabrané penalizace. Systém také nově počítá několikanásobné zkrácení trati, a to až do doby, než se vůz vrátí na silnici. Zároveň lze vypnout upozorňovací HUD.

»
03. 06. 2019 • chaosteorycz4

XKO MAG and Odpočítávání do E3 #14

Je to nemožné, ale i díky vám došel speciál o minulých rocích do svého konce. Pětadvacet hodin lovení vzpomínek, hlazení nostalgie a vymýšlení hovadin, které často s daným tématem ani nesouvisely. Takové bylo Odpočítávání do E3, jehož konec má na lopatě rok 2018. Třebaže vzpomínkově nejnovější, obsahově asi nejchudší. A rozhodně ne kvůli tomu, že má poloviční stopáž. Ono se totiž špatně vzpomíná na něco, co je pro mnohé z nás realitou...

»
27. 05. 2019 • DandyCZE3

XW Forza Horizon 4 Hot Lap Championship

Zdravíme všechny závodníky. Jak jsme avizovali, tak pro vás máme další závodní sérii a to v HOT LAP ve Forze Horizon 4. Možná víte, že hra je hratelné i skrze platformy PC a Xbox, takže turnaj není omezen pouze na Xbox verzi. Podobně, jako ve FM7 jsme pro vás připravili sérii závodů, kterých bude celkem 5 a postupně se vám budou započítávat body a na konci získáme prvního šampiona! Věříme,...

»
13. 05. 2019 • chaosteorycz0

Ústup před hokejovým pukem

Těžko si nevšimnout, že u našich východní sousedů právě probíhá hokejové mistrovství světa. A ať už patříte mezi fandící nebo ne, bojovné atmosféře se prostě nevyhnete. Pro nás to znamená drobné změny ve streamech, protože proti tuzemskému manšaftu nemáme absolutně žádnou šanci. Proto jsou na tento týdne naplánovány pouze dva streamy, a to v pondělí a úterý. Kooperační blbnutí v Sea of Thieves se přesouvá na první pracovní den a s ním také...

»
09. 05. 2019 • tonyskate15

Druhé rozšíření pro Forza Horizon 4 stále ve vývoji

Tento týden se uskutečnil další stream, který nám představil řadu novinek pro Forza Horizon 4 a Forza Motorsport 7. V obou případech si o nových funkcích a obsahu můžete přečíst tady a tady. Zvláště hráči FH4 budou mít radost, protože je čeká například nový příběh Horizon a tak i sérii zajímavých závodů. Nicméně fanoušci i my pořád čekají na druhé rozšíření. V prosinci vyšel Fortune Island, ovšem dle Forza Horizon 3 jsme...

»