Srpen pozmění Forzu Motorsport 7 novým updatem

Autor: Lukáš UrbanPublikováno: 7.8.2018, 9:30

Publikováno: 7.8.2018, 9:30

Sociální sítě

O autorovi

Lukáš Urban

Lukáš Urban

Je autorem 3096 článků

Občas si říkáme, proč si vývojáři raději nevezmou na práci delší časový úsek. I když za tím většinou stojí vydavatel, možná i nevědomky staví tvůrce her do pozice pokrytců. Ti vydají „úžasnou“ hru, kterou pak ještě dva roky dokončují a ladí, čímž nepřímo přiznají, že jejich původní počin byl aušus. A ještě to vše zabalí do řečí o naslouchání komunitě, aby si vytvořili kvalitní alibi. Toť momentální situace týmu Turn 10, který už opakovaně dobíhá svůj vlastní stín a chvíli před vydáním sesterského Horizonu vylepšuje sedmý Motorsport dosud největší aktualizací.

Už ve středu očekávejte balík oznámených novinek. Největší jsou dozajista přepracované hranice tratí, které mnohé z vás přimějí ke změně jízdního stylu. Všechny lokace a varianty tratí prošly revizí, jejímž výsledkem je větší důraz na „čistá kola“. Někde se upravovalo jen trochu, jinde byly linie zcela změněny. To se týká například šikany na Monze nebo posledních zatáček na Sebringu. Souběžně s tím dostal HUD nové rozhraní, které hranice barevně vytyčuje. Škála jde od modré až po červenou, přičemž obecně platí, že dokud nejsou tři kola za hranicí, čas se počítá jako čistý.

Na lovce vteřin čeká Time Attack. Každé auto, každá trať a každé počasí jsou teď součástí žebříčku. V časovkách nechybí ani duch „Training Ghost“, který reprezentuje rivala určeného k poražení. Hra automaticky nabídne nejbližšího, nicméně před samotnou jízdu si můžete navolit vlastního. Při hodinách v kancelářích se myslelo i na driftaře, které čeká nové nastavení podvozku. Neodborně řečeno, kola půjde vytočit mnohem víc do stran, což se odrazí na citlivějším nastavení. Úpravy se díky tomu dotkly i počítadla skóre při driftování.

Vedle dalších menších úprav, Forza Motorsport 7 otevřela Test Track Airfield pro singleplayer a přidala nový vůz, Aston Martin #18 AMR1. Srpnová aktualizace je samozřejmě zdarma a my ještě jednou připomínáme, že bude vydána 8. srpna.

01. 09. 2021 • tonyskate0

Xbox Game Pass brzy opustí 5 her

Nálož novinek pro předplatného Xbox Game Pass jsme si už představili. Je sice nezávislejšího rázu, ale řekli bychom, že si něco najdete. Přesto se také musíme podívat na tituly, které nás v polovině září opustí a jeden z nich to zabalí už 13. září, a to Red Dead Online, tedy online složky Red Dead Redemption 2. Poté budou následovat exkluzivní závody Forza Motorsport 7, které budou současně vyřazeny z prodeje a už jsme...

»
30. 07. 2021 • tonyskate0

Forza Motorsport 7 bude stažena z prodeje

Asi už jste si na to zvykli nejen u sportovních, ale také u závodních her, že jsou průběžně stahovány z prodeje z důvodů vypršení licence na auta, tratě či hudbu. Opustili nás už tak starší díly sérií Forza Motorsport i Forza Horizon a teď je na řadě Forza Motorsport 7. K ukončení jejího prodeje dojde 15. září 2021 od tohoto dne už si nebude možné hru, ani její balíčky zakoupit, a stejně tak...

»
29. 09. 2020 • tonyskate1

Forza Motorsport 7 a další brzy v Game Pass

Před chvíli jsme vás informovali, že EA Play se stane součástí Xbox Game Pass Ultimate 10. listopadu, tedy ve stejný den, kdy vyjdou konzole Xbox Series X/S. To ovšem nejsou jediné dobré zprávy týkající se předplatného Xbox Game Pass, protože pro vás máme i další potvrzené hry. Jak už víte, tento týden se dočkáme parádní střílečky DOOM Eternal (1. října), které jsme se dočkali tak rychle díky akvizici Bethesdy.

»
30. 06. 2020 • DandyCZE5

Známe šampiona Forza 7 Xbox Challenge

Máme za sebou opravdu povedený šampionát, který by mohl položit základ pro naši závodní sekci, která by tak doplnila, již skvěle rozjetou sportovní komunitu FIFA a NHL!

»
24. 06. 2020 • DandyCZE0

Forza 7 Xbox Challenge #6 Nurburgring

Máme před sebou poslední závod, kde se rozhodne i šampionovi Forza 7 Xbox Challenge, a také rozdáme ceny v hodnotě 20. 000 Kč! Buďte ready a přijďte se podívat.

»
19. 06. 2020 • DandyCZE0

FORZA 7 XBOX CHALLENGE #5 SPA

Máme před sebou předposlední závod, před jehož startem se nám hodně vyrovnala tabulka.

»
11. 06. 2020 • DandyCZE0

FORZA 7 XBOX CHALLENGE #4 Laguna Seca

Máme pro vás ohlédnutí za třetím závodem na Suzuce a pozvánku na Laguna Seca.

»
04. 06. 2020 • DandyCZE3

FORZA 7 XBOX CHALLENGE #3 SUZUKA

Víkend před námi a série Forza 7 Xbox Challenge se přesouvá na Suzuku. Máme za sebou dva odjeté závody a pořadí se nám již začíná třídit.

»