Strategie Crusader Kings III pro Xbox Series X|S

Autor: p.a.c.oPublikováno: 26.1.2022, 19:06

Publikováno: 26.1.2022, 19:06

Sociální sítě

O autorovi

p.a.c.o

p.a.c.o

Je autorem 2592 článků

U hraní se dá krásně relaxovat, což se snažím aplikovat nejen na sebe, ale i své okolí...

Velice dobře hodnocené strategické RPG Crusader Kings III se podívá na konzole nové generace. Jak dnes oznámili vývojáři Lab42, dočkáme se 29. března v předplatném Xbox Game Pass, a to pouze na konzolích z rodiny Xbox Series. Politické sňatky s cílem sblížit šlechtické rody, brutální války, osobní vztahy vytvořené za účelem sjednocení rozbitých aliancí a plány s cílem podkopat nebo vyhladit soupeře. To jsou některé z herních strategií, s nimiž se můžete do hraní pustit.

Každá postava, se kterou se během kampaně setkáme, bude jedinečná. Hra pokryje pět století a nabídne národy jako Island, Finsko, Indii, střední Afriku a další. Všechny navíc s vlastními armádními, hrady, politickým uspořádáním nebo náboženským a sociálním fungováním. Ovládání by mělo být co nejlépe uzpůsobené pro ovládání na konzolích a hra by měla přinést všechny vymoženosti nových konzolí, včetně možnosti Quick Resume. Máme tu nějaké budoucí krále toužící po moci a slávě?

15. 03. 2022 • tonyskate0

Weird West, F1 2021 a další brzy v Game Pass

Předplatné Xbox Game Pass nám už tento měsíc naservírovalo několik zajímavých kousků včetně dobrodružné akce Marvel’s Guardians of the Galaxy nebo atmosferické plavby FAR: Changing Tides. A teď je tady další výběr, který je ještě zajímavější včetně formulí F1 2021 v EA Play/XGP Ultimate.

»
25. 08. 2021 • Lukáš Urban0

Crusader Kings III dorazí na Xbox Series X|S

Konzole nové generace se dočkají další strategie. Žánr, jehož zástupy nejsou zrovna početné, dostane nového člena díky studiu Lab42 a vydavatelství Paradox Interactive. To si všimlo úspěchu konzolové verze Stellaris a rozhodlo se nabrat nové hráče i u Crusader Kings III. Snad již brzy dostanete příležitost chopit se jednoho ze tří potomků mrtvého krále a stanout v čele rozbitého království. To potřebuje po rozdělení sjednotit a expandovat, aby se naopak nestalo...

»