Strategie Cities Skylines 2 vyjde v Xbox Game Pass

Autor: tonyskatePublikováno: 6.3.2023, 20:41

Publikováno: 6.3.2023, 20:41

Sociální sítě

O autorovi

tonyskate

tonyskate

Je autorem 5701 článků

Vydavatelství Paradox Interactive i tvůrčí celek Colossal Order se činí a po přivedení původní městské strategie na novější konzole, oznamují Cities Skylines II, která ještě tento rok na Xbox Series X|S a v den vydání si to zamíří do předplatného Xbox Game Pass.

Pokračování miliónové série nese slogan: „Když si to můžete vysnít, můžete to i postavit.“ Cities Skylines 2 se tak pokusí v žánru městských strategií opět způsobit revoluci, když budete moci stavět a spravovat vlastní město bez omezení. Propracovaná simulace a funkční ekonomika přinesou spoustu důležitých rozhodnutí, která budete muset učinit při budování měst svých snů. Pokračování bude tedy daleko rozsáhlejší, a především ještě realističtější. Více se dozvíme v následujících měsících a teď už mrkněte na trailer!

09. 03. 2023 • Lukáš Urban0

Paradox Interactive předmětem XKO Focus

Experti na strategie, budování, přežívání a taktiku měli před pár dny malou konferenci, na které představili plán pro následující měsíce. Řeč je o Paradox Interactive, do jehož portfolia patří například Cities: Skylines, oblíbená vesmírná hra Stellaris a řada dalších. Pokud k tomuto stylu her tíhnete, podívejte se na nový Focus, který to nejzajímavější z prezentace shrnuje do stručného výtahu. Během sledování můžete přemýšlet, jaká takticko-budovatelská strategie se vám líbí nejvíc a její...

»