Střílečka Terminator: Resistance v listopadu

Autor: tonyskatePublikováno: 20.9.2019, 11:38

Publikováno: 20.9.2019, 11:38

Sociální sítě

O autorovi

tonyskate

tonyskate

Je autorem 4002 článků

Překvapivým oznámením se stala hra Terminator: Resistance, která dorazí v polovině listopadu od polského studia Teyon, jež na svědomí i podprůměrnou hru podle Ramba. Skepticismus je tak rozhodně na místě, ale podle traileru to zatím vypadá na příjemnou oddechovku, ovšem hodně bude záležet na ceně. Asi nejvíce nás těší, že se bude jednat o střílečku pro jednoho hráče, která neobsáhne žádný multiplayer, což je v dnešní době příjemná změna, nicméně komu by se chtělo udržovat servery hry, jež bude nejspíše mrtvá hned při vydání.

Každopádně Terminator: Resistance nabídne původní příběh založený na filmových právech prvních dvou Terminátorů, takže s Temným osudem, jež půjde do kin na konci října, má společné jen načasování. Odehrávat se bude v postapokalyptickém Los Angeles, téměř 30 let po Soudném dni a bude stavět na válce budoucnosti, jež byla vždy krátce součástí ikonických filmů Jamese Camerona.

Hra představí nového hrdinu – Jacoba Riverse, vojáka odporu pacifické divize. Ačkoliv je Jacob jen vojínem, brzy zjistí, že byl označen nejnovější hrozbou od SkyNetu na terminaci. SkyNet totiž může být předurčen prohrát tuto válku, ovšem jakou roli v tom hraje Jacob? To nám prozradí až události samotné hry, v níž rozhodnete o osudu lidstva ve válce proti strojům.

Tvůrci slibují dobře známé nepřátel včetně T-800, ale i několik nových. Rozlehlá prostředí by pak neměla zahrnovat jen střílení, ale i plížení a hackování, a sběr šrotu pro obchodování a výrobu. Dokonce jsou slíbeny jemné RPG prvky skrze úrovně a vylepšování dovedností při zkoumání postapokalyptického Los Angeles, což bude znamenat nejen příběhové mise, ale i vedlejší úkoly. Vaše činy by pak měly ovlivnit i vyústění hry.

Terminator: Resistance na hru podle filmu nezní zase tak špatně, ale rozhodně nebudeme předbíhat. Vydání je pro Evropu naplánováno na 15. listopadu a můžeme jen doufat, že to dopadne dobře.

  • FABIOOZO

    To si kluci docela veri kdyz Rambo The videogame byl zrejme pruser dedetileti. Z obrazku a kratkeho videa se nepozna jestli pujde o dobrou hru (povestne mazani medu kolem huby) – coz u vsech her. Podle me bude hodne zalezet jak dopadne film Terminator 6 Dark fate (coz za me uz je trapas a zdimani znacky – prvni trilogie a pak salvation byly skvele, tim to melo skoncit).

  • MulisinhoCZ

    Já bych se nebál třeba překvapí a tato čistá akce z prostředí Terminátora pobaví 👍💪