Střílečka Terminator: Resistance v listopadu

Autor: tonyskatePublikováno: 20.9.2019, 11:38

Publikováno: 20.9.2019, 11:38

Sociální sítě

O autorovi

tonyskate

tonyskate

Je autorem 4087 článků

Překvapivým oznámením se stala hra Terminator: Resistance, která dorazí v polovině listopadu od polského studia Teyon, jež na svědomí i podprůměrnou hru podle Ramba. Skepticismus je tak rozhodně na místě, ale podle traileru to zatím vypadá na příjemnou oddechovku, ovšem hodně bude záležet na ceně. Asi nejvíce nás těší, že se bude jednat o střílečku pro jednoho hráče, která neobsáhne žádný multiplayer, což je v dnešní době příjemná změna, nicméně komu by se chtělo udržovat servery hry, jež bude nejspíše mrtvá hned při vydání.

Každopádně Terminator: Resistance nabídne původní příběh založený na filmových právech prvních dvou Terminátorů, takže s Temným osudem, jež půjde do kin na konci října, má společné jen načasování. Odehrávat se bude v postapokalyptickém Los Angeles, téměř 30 let po Soudném dni a bude stavět na válce budoucnosti, jež byla vždy krátce součástí ikonických filmů Jamese Camerona.

Hra představí nového hrdinu – Jacoba Riverse, vojáka odporu pacifické divize. Ačkoliv je Jacob jen vojínem, brzy zjistí, že byl označen nejnovější hrozbou od SkyNetu na terminaci. SkyNet totiž může být předurčen prohrát tuto válku, ovšem jakou roli v tom hraje Jacob? To nám prozradí až události samotné hry, v níž rozhodnete o osudu lidstva ve válce proti strojům.

Tvůrci slibují dobře známé nepřátel včetně T-800, ale i několik nových. Rozlehlá prostředí by pak neměla zahrnovat jen střílení, ale i plížení a hackování, a sběr šrotu pro obchodování a výrobu. Dokonce jsou slíbeny jemné RPG prvky skrze úrovně a vylepšování dovedností při zkoumání postapokalyptického Los Angeles, což bude znamenat nejen příběhové mise, ale i vedlejší úkoly. Vaše činy by pak měly ovlivnit i vyústění hry.

Terminator: Resistance na hru podle filmu nezní zase tak špatně, ale rozhodně nebudeme předbíhat. Vydání je pro Evropu naplánováno na 15. listopadu a můžeme jen doufat, že to dopadne dobře.

  • FABIOOZO

    To si kluci docela veri kdyz Rambo The videogame byl zrejme pruser dedetileti. Z obrazku a kratkeho videa se nepozna jestli pujde o dobrou hru (povestne mazani medu kolem huby) – coz u vsech her. Podle me bude hodne zalezet jak dopadne film Terminator 6 Dark fate (coz za me uz je trapas a zdimani znacky – prvni trilogie a pak salvation byly skvele, tim to melo skoncit).

  • MulisinhoCZ

    Já bych se nebál třeba překvapí a tato čistá akce z prostředí Terminátora pobaví 👍💪

19. 11. 2019 • Lukáš Urban8

Recenze: Terminator: Resistance

Ať si James Cameron klidně do konce života točí Avatary nebo třeba tření lososů ve studeném proudu. Z mého pohledu to nejlepší už filmovému průmyslu přinesl. Výtečně pozvedl Vetřelce, aby se později korunoval za krále akčních sci-fi s druhým Terminátorem. Myslete si, co chcete, ale tomuhle snímku se vyrovná jen máloco. Na béčkovém scénáři vystavěl Cameron multižánrový klenot. Nadčasovou klasiku, kde v naprostém souladu funguje svalnatý antihrdina, silná ženská postava, bezcitný padouch a...

»
14. 11. 2019 • p.a.c.o0

Terminator: Resistance dostal launch trailer

Ještě jednou se vyspíme a budeme se moct vydat do obchodů, abychom prožili další příběh s Terminátory. Za rohem je totiž vydání Terminator: Resistance a tak nemůže chybět obligátní launch trailer před vydáním. Udělat si obrázek o této hře není vůbec snadné, protože z gameplay videa se budíme hrůzou ještě dnes. Nic ale nemusí být tak špatné, jak se na první pohled zdá a třeba si hra nakonec najde své příznivce....

»
03. 11. 2019 • CryLineT1

Terminator: Resistance na nových záběrech

Nový filmový Terminátor překvapil. V dobrém slova smyslu. Přitom jen málokdo věřil, že se ještě objeví obstojné pokračování. V podobné situaci je prozatím i nová hra z filmového univerza. Ani v nejmenším zatím nepřesvědčila, že dokáže navázat na Soudný den. Přesněji řečeno, na éru po třiceti letech od něho. Post-apokalyptické Los Angeles má být svědkem závěrečné bitvy. V jejím čele stane Jacob Rivers, příběhový nováček a zprvu zcela nenápadný člen odboje.

»
21. 10. 2019 • p.a.c.o7

Terminator Resistance v novém gameplay videu

Značka Terminátor to nemá vůbec snadné. Filmové fanoušky si asi hned tak neudobří a všichni budeme se slzou v oku nejraději vzpomínat na úvodní trilogii. Do herního světa pak Terminátoři udělali ještě menší díru, protože žádná z her s jejich zpracováním nebyla kultovní trhák nebo dobře hodnocená. A podle nového gameplay videa, které si v délce necelých 30 minut můžeme prohlédnout, to na žádný velkou věc nevypadá ani tentokráte. Říkáme...

»