Surgeon Simulator 2, Artful Escape a další brzy v Game Pass

Publikováno: 1.9.2021, 15:28

Sociální sítě

O autorovi

tonyskate

tonyskate

Je autorem 5696 článků

Snad už jste si dostatečně užili srpnové novinky pro Xbox Game Pass jako luxusní dobrodružnou plošinovku Psychonauts 2 či remake kultovní adventury Myst, protože se na nás řítí další kousky. Jsou sice menšího rázu, ale rozhodně se s nimi nudit nebudete a třeba objevíte svou další oblíbenou hru.

Už zítra se budete moci stát chirurgem v Surgeon Simulator 2: Access All Areas (2. září), abyste odhalili nejen tajné operování v podivném lékařském zařízení, ale také si užili další herní režimy, kdy i poměříte své chirurgické dovednosti s ostatními hráči. Ve stejný den můžete také v rámci Game Preview očekávat naprosto svobodu ve hře Craftopia (2. září), v níž dorazíte na malý ostrov plný zvířat, zdrojů a nekonečných možností. Můžete tak shromažďovat zdroje, bojovat s bossy, zajímat nepřátele, budovat domy, odemykat nové ostrovy, zkoumat svět a mnoho dalšího.

Zítřejší den bude skutečně nabitý, protože dorazí také oblíbená japonská RPG Final Fantasy XIII (2. září), v které se vydáte na další velkolepé dobrodružství a pokusíte se zachránit utopické nebeské město Cocoon a prastarý svět Pulse. Karetní hra Signs of the Sojourner (2. září) o spojování lidí bude poslední čtvrteční hrou, v níž budete balíčkem karet utvářet vztahy.

Příští úterý je na pořadu dne novopečená novinka Crown Trick (7. září), v níž budete provázet Elle na jedinečné cestě procedurálně tvořenými dungeony a pečlivě navigovat mezi nepřáteli a pastmi, kteří se pohybují pouze, když se pohne i Elle, a to díky unikátnímu synchronnímu tahovému systému. O dva dny později pak dorazí postapokalyptická roguelike akce Nuclear Throne (9. září), která vás zavede do pustin, kde vládne radiace, jež vám pomůžete k mutaci nových dovedností i končetin.

A nakonec nás ještě příští čtvrtek čekají další dva zajímavé kousky. Jedním z nich je i dlouho očekávaná plošinovka The Artful Escape (9. září), která vás jako mladého kytarového génia vezme na psychedelickou cestu, v níž se střetne jeho hvězdná persona a odkaz mrtvé folkové legendy. Připravte se tedy na hudební leč bizarní dobrodružství. Breathedge (9. září) je pak ironické survival dobrodružství z vesmíru, v němž se zhostíte role jednoduchého chlápka, který nese spálené ostatky svého dědečka na galaktický pohřeb a zničehonic se stane součástí vesmírné konspirace.