Take-Two zaštítí nezávislé vývojáře

Publikováno: 15.12.2017, 14:41

Sociální sítě

O autorovi

tonyskate

tonyskate

Je autorem 3966 článků

Společnost Take-Two Interactive, pod kterou spadají studia Rockstar Games a 2K, představila novou divizi Private Division, jež se zaměří na nezávislé vývojáře. Jak nám prozrazuje přiložené video, ve hře je hned několik studií s velmi zajímavými projekty, kdy některé ještě nejsou řádně oznámeny. Pod tuto divizi například spadají Panache Digital Games, které založil jeden z tvůrců série Assassin’s Creed a momentálně tvoří netradiční projekt Ancestors: The Humankind Odyssey. Neschází zde ani studio Squad a jejich vesmírná záležitost Kerbal Space Program, jež dostane příští rok vylepšenou edici pro konzole.

Mezi další vývojáře pak například spadají Obsidian Entertainment s neoznámeným RPG, na němž pracují tvůrci Falloutu. Akčněji stavěné hráče jistě potěší vikingský projekt Wight studia Outsiders a partička V1 Interactive pak pracuje na doposud neznámé FPS. Ze všech těchto projektů by za pomoci financí od Take-Two mohly vzejít velmi slibné tituly a snad se tak i stane.

21. 08. 2015 • tonyskate0

Kerbal Space Program dorazí na Xbox One

Kerbal Space Program je hra kombinující letecký simulátor a konstruování vesmírné lodi od vývojářského studia Squad. Parta malých zelených humanoidních bytostí, které jsou známí jako Kerbalové, vybudovali vesmírné centrum Kerbal, což je plně funkční kosmodrom. Jeho cílem je vyrobit prostředek, který by jim umožnil dostat se z jejich Zemi podobné planety ke hvězdám. Hra tak nabízí detailně propracovaný inženýrský a fyzikální simulátor, který byl na PC hitem a brzy zamíří...

»