Tales of Vesperia a další brzy v Game Pass

Autor: tonyskatePublikováno: 13.10.2020, 15:05

Publikováno: 13.10.2020, 15:05

Sociální sítě

O autorovi

tonyskate

tonyskate

Je autorem 5355 článků

Máme tady představení dalších novinek pro předplatné Xbox Game Pass, ovšem po peckách jako DOOM Eternal a Forza Motorsport 7 nás čeká menší vystřízlivění, zatímco v první polovině listopadu se bude určitě nač těšit, jelikož dorazí různé tituly pro Xbox Series X/S i Xbox One. Pojďme do toho tedy kousnout.

Tales of Vesperia: Definitive Edition (15. října) je vyhlášená japonská RPG, ovšem už dle žánr je jasné, že není pro každého. Podobně na tom může být i rychlá roguelike plošinovka ScourgeBringer (21. října) či Cricket 19 (22. října), v němž se pokusíte dosáhnout mezinárodní slávy v kriketu. Příznivci retro grafiky by pak mohli ocenit stylovou neo-noir akční plošinovku Katana Zero (15. října). A nakonec se můžeme těšit na Supraland (22. října), což je zajímavě vypadající akčně logická záležitost, v níž se pokusíte zachránit vesnici červených panáčků.

Pro úplnost uvedeme, že na PC se mohou hráči těšit na Age of Empires III: Definitive Edition (15. října), Heave Ho (15. října) a The Swords of Ditto: Mormo’s Curse (15. října).