Team Ninja plánují rebooty Ninja Gaiden a Dead or Alive

Autor: p.a.c.oPublikováno: 21.11.2022, 18:35

Publikováno: 21.11.2022, 18:35

Sociální sítě

O autorovi

p.a.c.o

p.a.c.o

Je autorem 2798 článků

U hraní se dá krásně relaxovat, což se snažím aplikovat nejen na sebe, ale i své okolí...

Hned dvojice velice známých značek se podle všeho chystá na návrat do herního světa. Svědčí o tom prezentace šéfa společnosti Team Ninja, Fumihiko Yasudy, který o plánech společnosti mluvil na konferenci G-Star v jihokorejském Busanu. Hlavní slide jeho prezentace nabízel obrázky z Ninja Gaiden a Dead or Alive, které doplňoval text: „Budoucnost Team Ninja – reboot populárních sérií“. Fanoušci si návrat série Ninja Gaiden přejí již delší dobu a nyní to konečně vypadá, že by se mohli dočkat. Kapacity studia totiž byly vytížené pracemi na Nioh 2, ale tady už to vypadá na kompletní ukončení vývoje (hra vyšla v roce 2020) a přesunu k novým věcem. Tak která z těchto dvou značek vás svým možným návratem potěšila víc? Ninja Gaiden nebo Dead or Alive?

18. 02. 2021 • tonyskate0

Remaster trilogie Ninja Gaiden: Master Collection

Koei Tecmo a Team Ninja představily kolekci Ninja Gaiden: Master Collection, která vyjde 10. června pro Xbox Series X|S a Xbox One. Její součástí pochopitelně bude trilogie zběsilých ninja akcí, takže se můžete těšit na remasterované Ninja Gaiden Sigma, Ninja Gaiden Sigma 2 a Ninja Gaiden 3: Razor’s Edge, a to včetně všech herních režimů a balíčků. Kromě Ryu Hayabusa budou hratelné i čtyři ženské postavy Ayane, Rachel, Momiji a...

»
01. 06. 2013 • xkotv0

VIDEO-RECENZE Ninja Gaiden 3 Razor’s Edge

Razor’s Edge je vylepšenou verzí původní hry Ninja Gaiden 3. Mezi novinky této brutální akce patří například režim kooperace, exkluzivní zbraně a další obsah.  

»