The Elder Scrolls Online míří do Skyrimu

Autor: Lukáš UrbanPublikováno: 18.1.2020, 11:33

Publikováno: 18.1.2020, 11:33

Sociální sítě

O autorovi

Lukáš Urban

Lukáš Urban

Je autorem 3304 článků

V nikdy nekončícím online titulu patřil minulý rok drakům. Několik menších dodatků vyvrcholilo velkým rozšířením a stejný scénář se bude konat i příštích dvanáct měsíců. Tentokrát ale autoři sahají po tom, co má v sérii The Elder Scrolls asi největší oblibu. Nová dobrodružství se zaměří na Skyrim, pro který byl vytvořen příběh Dark Heart of Skyrim. Jeho první část vyjde v březnu jako DLC Harrowstorm. To uvede premiérový dungeon, díky kterému hráči dostanou představu o červnovém rozšíření Greymoor.

Mrazivé končiny odkryjí svou západní část, konkrétně okolí města Solitude či podzemní komplex Blackreach. Jelikož se příběhová osa vrátí zhruba tisíc let před události pátého The Elder Srolls, i známé lokace budou mít zcela jinou tvář. Její rysy črtají nejenom boje hýbající světem, ale také monstra vylézající z hlubin. Jenže aby nové zlo mohlo být poraženo, je třeba objevit dávné artefakty. Tím se dostáváme k Antiquities, novému systému odhalování částí příběhu skrze hledání relikvií a památek.

Pokud už nepotřebujete vědět víc, v obchodě Xbox Store můžete předobjednat digitální sběratelku Greymoor. Tato kolekce obsahuje jak základní TESO: Tamriel Edition, tak veškeré vydané, i budoucí dodatky. To znamená rozšíření Elsweyr, Summerset a Morrowind a plánované části Greymoor. Cena kolekce je 2299 Kč.

22. 06. 2019 • lindros88cze0

RECENZE: The Elder Scrolls Online: Elsweyr

Vítejte opět ve světě Tamriel, kde se vydáme na další dobrodružství. Cesta to bude placená, takže pokud se s námi chcete vydat, nezapomeňte, že za tohle DLC nějakou tu zlatku utratíte.

»