The Forgotten City a další brzy v Game Pass

Publikováno: 19.10.2021, 15:04

Sociální sítě

O autorovi

tonyskate

tonyskate

Je autorem 5387 článků

Nové přírůstky do nabídky předplatného Xbox Game Pass lze označit jako takové ticho před bouří. Už 9. listopadu totiž dorazí očekávat arkádové závody Forza Horizon 5 a mezitím tak není důvod sázet velké tituly. Po zbytek měsíce tedy očekávejte spíše nezávislé kousky, ačkoliv některé vypadají moc pěkně a 28. října se pak na PC můžete těšit na návrat kultovní strategie… vyjde totiž Age of Empires IV.

Začněme úplnou novinkou, kterou je dnešní Into the Pit, tedy retro roguelike FPS, ovšem namísto zbraní máte magické schopnosti, kterými musíte zahnat démony. Boje pak budou pokračovat v japonské manze Dragon Ball Fighter Z (21. října), ovšem kdybyste raději něco zcela jiného, můžete vyčkat na post-noirovou detektivní adventuru Backbone (28. října), která se konečně dočkala konzolové verze.

Spletitou záhadu se pokusíte rozlousknout i v záhadné adventuře The Forgotten City (28. října), která původně vznikla jako modifikace pro Skyrim, získala ocenění za scénář a nakonec vyšla jako samostatná hra. V duchu záhad se ponese i další novinka, a to dobrodružná Echo Generation (21. října), v níž skupina dětí vyšetřuje nadpřirozené jevy, zatímco formou tahových soubojů likviduje monstra a mechy. Zní to jako něco pro fanoušky seriálu Stranger Things.

Pokud jste se tento měsíc vrhli na remaster mysteriózního thrilleru Alan Wake, jistě oceníte samostatný příběh Alan Wake’s American Nightmare (28. října), což je takové menší pokračování s větším důrazem na akci. Fanoušci rybaření si mohou nachystat udice, protože je čeká úplná novinka v podobě Bassmaster Fishing 2022 (28. října). Posledním přírůstkem pak bude nihilistická akční roguelike plošinovka Nongunz: Doppelganger Edition (28. října).

Hráči na PC se navíc mohou těšit na Everspace 2, Outriders a již zmíněnou Age of Empires IV.

 

12. 02. 2016 • tonyskate2

Alan Wake AN, Trials HD a další hry ve zpětné kompatibilitě

Microsoft přes noc vypustil čtveřici nových titulů pro zpětnou kompatibilitu a tentokrát už se jedná o daleko atraktivnější kousky, než minule. Jak už víme ze včera, tak v budoucnu dorazí Alan Wake, ale mezitím se už dnes můžete pustit do hraní nepřímého pokračování v podobě hry Alan Wake’s American Nightmare. Dalším titulem je LEGO Batman, který se mezitím dočkal už dvou pokračování, ale určitě si tuto starší klasiku rádi zahrajete....

»
24. 02. 2012 • duallhead0

RECENZE: Alan Wake’s American Nightmare

Alan Wake’s American Nightmare konečně dorazil v rámci House Party na Xbox LIVE a my vám s klidným srdcem přinášíme jeho recenzi. Už teď můžeme říci, že se jedná o nejvyspělejší XBLA hru, která drží kvality svého předchůdce hodně vysoko. Remedy prostě umí. Více však už v naší recenzi. Na prvního Alana Wakea  vzpomínám rád. Byla to pro mě jedna z nejlepších her, která dotáhla vyprávění epizodického příběhu k dokonalosti....

»