The Game Awards 2017 – 7. prosince

Autor: tonyskatePublikováno: 14.11.2017, 16:01

Publikováno: 14.11.2017, 16:01

Sociální sítě

O autorovi

tonyskate

tonyskate

Je autorem 3561 článků

Rok se nám pomalu chýlí ke konci a brzy opět nastane čas na uznání nejlepších her tohoto roku. Letošní ročník The Game Awards uspořádá Geoff Keighley ve čtvrtek 7. prosince, a to opět v losangeleském Microsoft Theater. U nás se opět dočkáme v brzkých pátečních hodinách, ale pokud se vám nebude chtít vstávat, ráno se dozvíte vše důležité.

Každopádně předávání cen (seznam nominací) bude opět živě vysíláno na všechny digitálních, herních a sociálních platformách, mezi nimiž nebude chybět ani Xbox Live, a dokonce se bude vysílat i ve 4K. Slíben je také živý orchestr, ale především světové premiéry her a jejich upoutávek. Zatím nevíme nic konkrétního, ale brzy se jistě začnou objevovat malé náznaky či různá oznámení.

Určitě můžeme počítat s novými upoutávkami na již oznámené hry, ale dosti možná se objeví i zcela nové tituly, a to hlavně z nezávislé produkce. Microsoft snad na akci nebude chybět a mohl by něco ukázat, jelikož v současnosti plánuje na jaro tři velké hry v podobě Sea of Thieves, Crackdown 3 a State of Decay 2, a možná i Ori and the Will of the Wisps. Doufejme tedy, že nedojde k mnoha odkladům a alespoň jednu z těchto her spatříme spolu s oznámením data vydání.