The Game Awards 2021 nabídne až 50 her

Autor: tonyskatePublikováno: 11.11.2021, 12:23

Publikováno: 11.11.2021, 12:23

Přiřazené štítky

Sociální sítě

O autorovi

tonyskate

tonyskate

Je autorem 5459 článků

Konec roku se pomalu blíží a stejně tak i předávání cen The Game Awards. Ve skutečnosti ale ceny vesměs nikoho nezajímají a jsou jen zástěrkou pro skutečný obsah, kterým jsou herní premiéry, ať už zbrusu nových her či oznámených titulů, kterým se dostane nové upoutávky či ukázky z hraní. Letos se má na akci vyskytnout mezi 40 až 50 hrami a zcela nových her bude oznámeno okolo deseti. Dle Geoffa Keighley, který předávání cen pořádá, spatříme opravdu super hry nové generace a spousta ukázek bude pocházet z titulů, jež vyjdou v letech 2022 a 2023.

Nepochybně se ukáže spousta velkých, ale jistě i malých her a těžko odhadovat, co všechno v prosinci spatříme. Snad se konečně ukáže kouzelnická Hogwarts Legacy ze světa Harryho Pottera a nepohrdli bychom ani ukázkou ze S.T.A.L.K.E.R. 2, který navíc vyjde v češtině. Za Microsoft pak doufáme, že se ukáže akční RPG Avowed od mistrů z Obsidianu nebo Hellblade II a třeba dojde i na nový projekt studia Compulsion Games či některého z partnerů. Bethesda by pak mohla ukázat upírský Redfall a ve hře je i Starfield, ačkoliv je možné, že tam se to naplno rozjede až příští rok.

The Game Awards 2021, se uskuteční 9. prosince, tedy den po vydání Halo Infinite, ovšem našeho času budete předávání cen moci sledovat 10. prosince ve 02:00.