The Lord of the Rings: Gollum se veze na vlně odkladů

Publikováno: 26.7.2022, 9:44

Sociální sítě

O autorovi

HusekD

Je autorem 204 článků

Vývojáři z Daedalic Entertainment společně s vydavatelem Nacon, oznámili odklad připravované hry The Lord of the Rings: Gollum. Titul měl naplánované datum vydání na letošní září, ale podle zveřejněné zprávy se miláška dočkáme až příští rok.

„Nejprve bychom vám všem chtěli poděkovat za dosavadní trpělivost a podporu. Během posledních let náš tým tvrdě pracoval, aby vám přinesl pozoruhodný příběh v dechberoucím světě plném magie a zázraků. Jsme odhodláni plnit očekávání naší komunity a odhalit vám nevyřčený příběh Gluma takovým způsobem, který bude ctít vizi JRR Tolkiena. Abychom vám poskytli co možná nejlepší zážitek, tak jsme se rozhodli vydání hry The Lord of the Rings: Gollum odložit o několik měsíců. O přesném termínu vás budeme v nejbližší době informovat. Nemůžeme se dočkat, až se s vámi podělíme o toto jedinečné dobrodružství“.

Fanoušci nebyli spokojeni z celkového technického stavu, jakým se hra prezentovala v posledním zveřejněném videu. To také dali vědět vývojářům skrze komentářové sekce a ačkoliv nás odklad mrzí, tak je to určitě správné rozhodnutí. Polotovarů jsme v poslední době dočkali víc než dost a raději si pár měsíců počkáme na doladění.