The Sinking City v češtině na Xbox Series X|S

Autor: tonyskatePublikováno: 28.4.2021, 16:40

Publikováno: 28.4.2021, 16:40

Sociální sítě

O autorovi

tonyskate

tonyskate

Je autorem 5385 článků

Okolo akčně dobrodružné hře The Sinking City od ukrajinských Frogwares už se toho napsalo hodně a nejen o češtině, která se po dodatečné aktualizaci u někoho projevila a u jiných zase ne. Dnes ovšem vychází verze hry pro next-gen konzole Xbox Series X|S, která nabízí 4K rozlišení, 60 FPS, lepší grafiku, rychlejší načítání a také dodatečné úkoly z rozšíření Merciful Madness, které lze pořídit samostatně anebo je součástí edice Deluxe.

My už pro vás vylepšené The Sinking City recenzujeme a můžeme potvrdit, že hra obsahuje češtinu. Ještě než začnete rychle hledat původní kopii, tak mějte na paměti, že vylepšená verze vychází samostatně a upgrade z Xbox One bohužel není možný. Může za to především odlišnost vydavatele a pokračující právní spor mezi vývojáři a původním distributorem. Anebo se jen jedná o příhodnou výmluvu.

Tak či onak, The Sinking City pro Xbox Series X|S vychází s českou lokalizací, ale je nám jasné, že po předchozích komplikacích vyčkáte na slevu.

28. 04. 2021 • japo0

Recenze: The Sinking City (Series X|S)

„Pro mír a bezpečnost lidstva je naprosto nezbytné, aby některá temná, mrtvá zákoutí a neprobádané hlubiny Země zůstaly v pokoji, aby se spící abnormality neprobudily k životu a rouhavě přežívající noční můry se nevydaly ze svých temných doupat  k novým a větším výbojům.“ H.P. Lovecraft – Hory šílenství

»