Tipy a triky na tvorbu videí přímo od Microsoftu

Autor: Josef BrožekPublikováno: 29.4.2014, 12:05

Publikováno: 29.4.2014, 12:05

Sociální sítě

O autorovi

Josef Brožek

Josef Brožek

Je autorem 748 článků

Microsoft připravil video pro nadšence v tvorbě videí přes Upload studio, tak aby byli úspěšní a jejich práce byla oceněna co nejvíce lidmi, tedy něco, o co se marně pokouší velká část Youtube.

1. Vždy si předem rozmyslete, co chcete dělat, jakou máte představu a jaké očekáváte výsledky.
2. Nebojte se ukázat svoji maličkost, diváci si vás tak zapamatují a budou se k vaší tvorbě vracet s vetší razancí. Využívejte Kinect!
3. Ukažte něco skvělého, něco, co ještě nikdo nikdy neukázal. Nečekané události, faily, skvěle provedené zabití v multiplayeru nebo třeba váš skill.
4. Sázkou na jistotu je humor – přidejte do videa něco vtipného, něco, co pobaví. Ukažte svůj smysl pro humor a diváci se začnou slézat jako včely na med.
5. Pokud si myslíte, že nejste zrovna fotogeničtí a nerozesmějete ani dvouleté dítě nebo pokud patříte k těm, co mají opravdu dobré výukové schopnosti, zaměřte se na tutoriály, walktrough či tipy a triky.
6. Buďte kreativní! Upload studio nabízí spoustu nástrojů k vyřádění, aby jste výsledek dotáhly na umělecké maximum vašich možností.
7. Vkládejte osobní vložky mezi videa. Například se ve videu odehraje nějaká událost, vy ji pauznete a přiložíte svůj video názor a komentář.
8. Vyberte si videonáhled, který vám nejvíce sedne.
9. Nezapomínejte na čistý, stručný a výstižný název videa.
10. Dejte o vašem dílu vědět světu, propagujte svoje nápady. Jen tak dosáhnete kýženého cíle.

09. 12. 2020 • waggon203

Xbox ONE – manuál

Vítejte v našem návodu, kde vysvětlíme veškeré možnosti Xbox ONE, poodhalíme všechna tajemství této konzole, prozkoumáme její nastavení, uvedeme na pravou míru zažité omyly a zodpovíme i vaše dotazy. O Xbox ONE toho bylo napsáno již hodně, tak snad jedině ve zkratce připomeneme, že se jedná o další herní konzoli od Microsoftu, přímého následovníka Xbox 360. Jelikož se jde o další generaci, jsou i možnosti a výkon ONE o generaci...

»
17. 07. 2020 • tonyskate6

Microsoft ukončuje výrobu Xbox One X a digitální Xbox One S

V posledních týdnech už se o tom mluvilo několikrát, ale Microsoft skutečně ukončuje produkci herních konzolí Xbox One X a Xbox One S All-Digital Edition. Nejedná se o velké překvapení, když má letos na podzim dorazit next-gen konzole Xbox Series X a tento rok jen potvrzuje, že se skutečně dočkáme levnější a méně výkonné next-gen konzole (údajně Xbox Series S), která by výkonem zastoupila Xbox One X a dosti možná i digitální...

»
10. 07. 2020 • tonyskate76

Xbox One v češtině a slovenštině!

Skutečně je tomu tak! Konzole Xbox One je konečně lokalizována do češtiny. Jestli už startujete svůj stroj, tak vás ještě musíme zadržet, protože zatím je čeština dostupná pouze členy preview programu Xbox Insider, v němž jsou testovány nové funkce. Pochopitelně není lokalizace úplně kompletní, což se ještě snad změní a úplnou dokonalost nečekejte ani při ostrém provozu. Samozřejmě nelze očekávat překlad všech popisků her apod., ale minimálně rozhraní konzole můžeme s další...

»
17. 06. 2020 • tonyskate6

Lepší správa digitálních her s červnovou aktualizací

Možná už vám vaše konzole nabídla nejnovější systémovou aktualizaci, která přináší několik drobných novinek, které jste už dost možná zaznamenali. Týkají se především přehlednosti digitálních her ve vaší knihovně, zviditelnění předplatného a odlišení klubů.

»
10. 06. 2020 • tonyskate12

Funkce Digital Direct nahradí kódy v balení konzolí

Microsoft v rámci příprav na novou generaci chystá řadu zajímavých novinek včetně třeba funkce Smart Delivery, díky níž dosti ušetříte. Po našem Inteligentní doručení totiž zajistí, že hru, která vyjde jak pro Xbox One, tak i Xbox Series X, získáte v rámci jedné koupě pro obě platformy. Tuto funkci budou podporovat všechny hry Xbox Game Studios a samozřejmě také hry ostatních vydavatelů, pokud se pro ni rozhodnou. V současnosti víme například o Assassin’s...

»
04. 06. 2020 • waggon9

Další dvě hry zdarma v rámci Goldu

Co si budeme nalhávat, nabídka her Games with Gold zdarma pro členy Xbox Live Gold a předplatitele Xbox Game Pass Ultimate je na tento měsíc velmi slabá. Ovšem pokud jste zatíženi na asijská RPG snad vám nabídka GwG bude připadat mnohem lepší po oznámení, že na korejském Store jsou ke stažení dvě hry zdarma. Asdivine Hearts ZDE ODKAZ (zdarma do 15.června) Asdivine Hearts II ZDE ODKAZ (zdarma do 30.června) Pro...

»
31. 05. 2020 • Lukáš Urban10

Květnový update pro Xbox One zjednodušuje rozhraní

Pravděpodobně se nikdy nedobéřeme doby, kdy by konzolové rozhraní bylo dokonalé. Nebo aspoň v takové podobě, že do něj dychtiví technici nebudou co měsíc promítat nekonečné připomínky nás, hráčů. Zatím to vypadá, že rozhraní, tedy Guide, má stále prostor pro změny, tudíž minimálně do vydání příští generace konzolí budeme čekat každý měsíc nový díl seriálu „Po stopách aktualizace“.

»
09. 04. 2020 • waggon9

Dvě hry zdarma pro Gold členy

Nebudeme chodit kolem horké kaše a rovnou vám oznámíme, že Gold členové si mohou zdarma stáhnout dvě hry. První je z korejského Microsoft Store Revenant Dogma ZDE ODKAZ. Neotálejte, nabídka je pouze do 15.dubna. Hra sice neoplývá vysokým hodnocením (nějakých 53% na Metacritics), ale je zadarmo, tak proč ji nezkusit. Druhá je z japonského Microsoft Store – Asdivine Hearts II ZDE ODKAZ a kvalitativně už je o něco lepší, ale nečekejte žádný zázrak. Momentálně 68%....

»