Todd Howard: Hra Indiana Jones bude poctou sérii

Autor: tonyskatePublikováno: 1.12.2022, 20:06

Publikováno: 1.12.2022, 20:06

Sociální sítě

O autorovi

tonyskate

tonyskate

Je autorem 5612 článků

V lednu loňského roku společnosti LucasArts a Bethesda Softworks přišly s nečekaným oznámením zbrusu nové hry Indiana Jones, která nabídne originální příběh, a to pod taktovkou zkušeného studia MachineGames a ostříleného vývojáře Todda Howarda. Od té doby jsme nic bližšího neslyšeli a dost možná ještě nějakou dobu neuslyšíme, ale Howard v nedávném rozhovoru nabídl pár střípků o připravované hře.

Dle jeho slov bude hra směsicí žánrů a necílí záměrně jen na jeden žánr. Takže si představte například dobrodružnou akci s lehčími prvky RPG, což zní poměrně reálně. Dále pak dodává, že Dobyvatelé ztracené archy je jeho nejoblíbenější film vůbec a že hra bude poctou Indianu Jonesovi. Poslední zmínka patřila studiu MachineGames, které před lety úspěšně restartovalo kultovní sérii Wolfenstein a podle Howarda jsou pro tento titul ideální, zvláště po stránce vyprávění příběhu a jeho zpracování.

UPDATE: Ke studiu MachineGames se nově jako ředitel designu projektu Indiana Jones přidal Jens Andersson, který pracoval na hrách Chronicles of Riddick a The Darkness a dokonce se v LucasArts podílel na jiné hře s Indiana Jonesem, která byla ovšem zrušena.

Přikládáme také první trailer na film Indiana Jones and the Dial of Destiny, který půjde do kin koncem června.

13. 01. 2021 • tonyskate1

Todd Howard (ne)lákal na Indiana Jonese

Včerejší oznámení hry dle slavného archeologa Indiana Jonese přišlo jako blesk z čistého nebe. Radost je pak dvojnásobná, když titul vznikne pod záštitou Bethesda Softworks, jež se v následujících měsících stane součástí společnosti Microsoft a tak i Xboxu. Vzhledem k licenci to nemusí nutně znamenat exkluzivitu, ale mělo bychom se hry v den vydání dočkat v předplatném Xbox Game Pass.

»
12. 01. 2021 • tonyskate5

Hra Indiana Jones od tvůrců Wolfensteina

Bethesda Softworks na svém Twitteru právě prozradila, že spolupracuje s Lucasfilm Games, a jejich studio Machine Games, které stojí za novodobou podobou Wolfensteina, pracuje na hře podle legendárního archeologa Indiana Jonese. Jako hlavní producent se na hře podílí i dobře známý vývojář Todd Howard z Bethesda Game Studios.

»